Prijava

Pa vi u vojvodini imate onu dimljenu slaninu bez mesa, samo ono belo, to sam jeo jednom i nikad vuse plus dok je tetka sekla slaninu pukne joj zulj na prstu i poprska me po faci.

pa sapunjara je jedina slanina koju i jedem, sta ce mi slanina sa mesom da je ko sunka....osim kad je ona barena, onda moze da bude prosarana....

al ovo o cemu radj govori, zamisli tu sapunjaru samo jako debeli komadi naseceni i to onda da se skuva ili ispece nemam pojma i da moras onako veliki zalogaj toga da stavis u usta odjednom

Pa pečeno mi manje grozno dodje, ne mogu da zamislim kako bi ogavan komad kuvane slanine bio.

Aha, svinjsko je, zaboravio sam kolko je zapravo masno.
http://i.imgur.com/pSnvQYk.jpg

A slanina iz kupusa? Ona je kuvana a dobra je.

Slanine sapunjare nisu nikakva ni tradicija ni gurmanluk, to je oduvek bila odlika sirotinje jer hrane svinje nepravilno pa budu pune masti. A posle su usiljene glavice sa usiljenom spikom (tarzanija stajl) pocele da proturaju po internetu kako je sapunjara do jaja

sta lupetas ti, sta se prosipas i blamiras vise jbt.....otkad znam za sebe 90% ljudi koje znam jede samo sapunjaru slaninu, nit se iko hvali time sto jede sapunjaru nit se lozi da je muzevno, aj prekini da budes degenko vise

Poslusaj Baju Malog Knindzu i pesmu Arija nebeska sirotinjo nizijska. Kaze u jednom stihu da mu doktor zabranio "adidas slanine" sto znaci da ima tri linije mesa (minimum). E takva se slanina jede kod krajisnika, a kod debelih lala sapunjara

Zato su vojvodjani gradjeni ko trougao a krajisnici ko obrnuti trougao

Има ли овде ко из Беча?

ima pseto iz bečmena, close enough xd

Enemy, šta treba? Inače sam dobro povezan sa bečkim undergraundom.

Ima li neko ideju koja bi mogla biti pesma. Bio sam na nekoj svirci i bio pjan ali u pitanju je rok (tvrdji zvuk) pesma i zapamtio sam da se pominje chosen one par puta u pesmi (guglao sam to al nisam nasao) a mislim da ide nesto just the fine very the bad (ili Buried a live) think i chosen one?

U pravu je Maestro što se tiče slanine. Bar je tako kod nas u Republici Srpskoj.

Sapunjara je najgora, niti se iznosi pred goste, niti je u prvom planu za jelo od slanina. Adidas slanina se koristi, sapunjara jedna dvije u zamrzivaču koje se rijetko kad izvade. Sapunjare vole stari ljudi na selu jer nemaju zube :D

Sapunjare se pošalju studentu na strani što studira, pa kad nema ništa da jede jer je potrošio pare na kocku, neka jede sapunjaru. E tu se i potroši sapunjara. I na sanke da se podmažu hahaha

Bolje slanine imamo od vas.

Bio sam na nekoj svirci i bio pjan ali u pitanju je rok (tvrdji zvuk) pesma

Završili smo!

Hahaha, hardkor porfavor!

Je l vam radi mesendzer mrtvi

Radi.
Ima bagove već par dana ali ništa strašno, radi.

Radi, ali kad izadjem iz chata i udjem u pregled poruka, nekad pocinje da blinka i da pise da je something wrong