Prijava

Ako imaš SBB 72h unazad možeš da pogledaš bar za ta tri dana

Zamisli ovo mu 73 sat uslo i nestalo zauvijek i laki je nervozan haha

Šta si to propustio dok si bio u Doboju

Koji ti kanal treba, možda može iz onog waybackmachine da se nađe izgled sajta za dan koji tražiš

Ahahaha najjaci babun

TVPROFIL.NET

možeš birati datum, ima sve

Ima neko neku dobru ideju za koktel od koji se brzo odvaljuje?Ja proba mesam rakiju i kafu i meni to ekstra dodje.

Чашицу ракије сипаш у криглу пива

koktel - kafa i tvoj post na forumu najbolji lek za konstipaciju provereno

oli mi neko reći čija je dnevna doza belog bota ? ne kontam da li su loši jer su loši ili su namerno loši pa je ok.

Moja je brt, nisam toliko loš trudim se da sadržaj bude zanimljiv i shvatljiv svim pratiocima :)

у којој банци се може отворити текући рачун без икаквих кураца одржавање, отварање и остало?

има ли ко рачун у уникредит банци? видим тамо за студенте дају бесплатан рачун па не знам која је цака, како то џабе, нисам навикао да је ишта џабе, а треба ми рачун само за неку уплату и после могу да га гасе јебе ми се.

na tudji racun odradi.imas nekog ko te ne bi ispalio.

ма одрађујем фалабогу увек тако, него мислим да ће ми овога пута требати баш мој рачун па ћу морати да се исцимам за отварање, а сад читам о студентском рачуну у уникредит банци, не уочавам никакву цаку, изгледа да је стварно џабе, само ако ме не јебу нешто јер сам апсолвент поодавно па да ме не сматрају студентом као, ал' неће ваљда.

Imao sam ja u unikreditu taj studentski, morao da otvorim zbog jedne uplate. 15 dana sam čekao da mi otvore a te pare su mi baš trebale onda, posle toga nisam hteo da imam ništa s njima. Održavanje tog računa jeste besplatno, al ne znam dal ima ona fora da važi do 26. godine. Meni su 2-3 meseca pre 26. rođendana poslali gomilu nekih papira, al nisam čitao o čemu se radi, kontam da su me obaveštavali da održavanje više nije besplatno

Da, to sam i očekivao da bude ta granica do 26. godine, ali imam tu lufta još, samo bi me to jebalo ako traje 15 dana procedura, ako nije: "dobar dan, potpis, hvala doviđenja".

Videću prekosutra, nadam se da su to ubrzali, neka mi otvore tekući odmah a kartice i kurce palce za 15 dana, i to mi je ok.

Telenor banka brt, pisali smo vec. Ja pre neki dan trebao za klub da prebacim pare neke, prvo idi po pecat, pa onda ispred Komercijalne Banke red ko da dele nesto dzabe, ocu da se podovatam za gusu sa obezbedjenjem nepismenim majmunom iz Teferica, onda udjem, salterusa mi daje neke papire da popunjavam, ALO, JA SAM TAJ I TAJ, KLUB TAJ I TAJ I OCU DA PREBACIM 6000 DIN, KLUBU TOME I TOME, EVO NA PAPIRU IMAM ZAPISAN NJIHOV RACUN, I PLUS HOCU DA UZMEM JOS 4000 DIN KESA! Brzo, odmasadodma. Opet ona hoce da ja popunjavam. Ja necu. Svadja. Pojavjulje sa decko koga znam i koji tu radi, zavrsava mi to. Izlazim napolje, napusavajuci prethodno salterusu kurcem. Telenor banka zakon.

Možda sam i ja ubo takvu ekspozituru. 2 radnice na desetak šaltera radile, nema gužve a čekalo se po sat i po. I to sam posle nedelju dana svaki dan išao da ih cimam, možda bi ga još više razvukli