Prijava

Reci da je biti homeseksualac sasvim NORMALNO, to moze samo neko ko nije bas sav svoj...i u zivotinjskom svetu ima takvih stvari ali one nastaju kao oblik poremecaja i nikako nisu prirodne i NORMALNE....ne znaci da je to nesto lose, ali da je neprirodno to ne moze niko opovrgnuti

al, avaj, ima i drugih slučajeva od onih što pomenuh u prošlom postu.
evo npr ovaj anarho dečko iznad može da dobije etiketu trola zato što ostavlja vanredno glupe postove

Reci da je biti homeseksualac sasvim NORMALNO, to moze samo neko ko nije bas sav svoj...i u zivotinjskom svetu ima takvih stvari ali one nastaju kao oblik poremecaja i nikako nisu prirodne i NORMALNE....ne znaci da je to nesto lose, ali da je neprirodno to ne moze niko opovrgnuti

A sedenje u betonskoj kocki metrima iznad zemlje i kuckanje po plastičnim kockicama dok komuniciraš sa nekim koga ne vidiš i ne čuješ preko neke ekstremno složene mašine povezane nevidljivim putem sa milijardama drugiš sličnih naprava je PRIRODNO I NORMALNO?
22 ljudi koji trče po livadi i pokušavaju da ubace gumenu sferu u gvozdeni pravougaonik je PRIRODNO ponašanje?
Skakanje sa nekoliko kilometra visine sa samo jednim parčetom tkanine na leđima je PRIRODNO ponašanje?
Šta je prirodno, reci mi? U stvari, ja ću ti reći – prirodno je SVE što se dešava u univerzumu jer univerzum je priroda. Dakle, kamenje, crne rupe, tvoja tupava glava – sve je to prirodno. Da bi nešto bilo NEPRIRODNO, mora da bude izvan univerzuma, tj. da ne postoji (jer sve što postoji, postoji unutar univerzuma). Kontaš? Sumnjam, ali pokušao sam.

Dalje, celokupno ljudsko i životinjsko ponašanje je proizvod evolucije, a evolucija je biološki (ako hoćeš, prirodni) proces, samim tim ne možeš da kažeš da je nešto što ljudi rade neprirodno i nenormalno. Da ne pominjemo što si blatantno izmislio da u životinjskom svetu homoseksualnost nastaje kao poremećaj. Naši najbliži rođaci bonobo majmuni (podvrsta šimpanzi) su kompletno biseksualna vrsta. Da li to znači da je CELA vrsta poremećena? Kakav ti je to nakardni način razmišljanja, majke ti? Da li ti uopšte razmišljaš? Ne čini mi se tako.

А где је ту морална исправност? Природно је да на пример, закољем комшију јер ми је украо кокошку, моја кокошка и ко му јебе матер, има да плати живот што одузима нешто што је моје, али да ли је морално исправно Блесинарбе?

Где је ту здрав разум Блесинарбе?

Zašto ste opet odvezali Stanislava? Vi baš volite kad se ljudi pičkaraju na forumu, diže vam se neki virtuelni kurac ili vam virtuelna pička ovlaži, šta je u pitanju?

Valsinarb objašnjava, posebno u ovom poslednjem postu.

Osamdes' osmica transferiše, Anarchyst zakopava koliko transferiše.

A Pacov je u fazonu "gledaj šta mu radim, lolollo asam fraer"

Prokletstvo poslednjeg posta, majku mu.

Dakle zašto ste opet odvezali Stanislava? Vi baš volite kad se ljudi pičkaraju na forumu, diže vam se neki virtuelni kurac ili vam virtuelna pička ovlaži, šta je u pitanju?

Dakle zašto ste opet odvezali Stanislava? Vi baš volite kad se ljudi pičkaraju na forumu, diže vam se neki virtuelni kurac ili vam virtuelna pička ovlaži, šta je u pitanju?

Čini se da je u pitanju baš to što si pretpostavio električaru. Nekom je izgleda jako interesantno to zen proseravanje.

Okej ja sam transfer sto smatram da nije normalno biti gej, to sto ti smatras drugacije je okej ali to je ipak tvoje razmisljanje....Isti djavo kada neko kaze da smo mi nastali iz nicega, odnosno jednocelijskog organizma i sada kada ja kazem da su to gluposti i da sam vjernik ispadam naivcina koja vjeruje propagandi crkve i blabla...svako ima pravo na svoje misljenje kao i da isto iznese...to ste se nekome ne svidja ili ga smatra pogresnim to je njegovo pravo, ali to ne cini drugu osobu glupom

Znamo i kome gonzo, ali ne vredi žaliti se. Ipak su oni moderatori, odabrani autori, društveni krem sajta, pičke materine.

Блесинарб је нечији дупли, вероватно чији је и овај дупли. Свеједно није толико лош у томе што пише, само рсма за медаљу и неинвентиван је, прежвакане форе.

http://vukajlija.com/recnik/autori/72167/komentari

Au Pacove dobar ti je link. Onakva proseravanja u komentarima stvarno nisam video do sada. Doduše neki autori sa sajta su mi rekli njihove pretpostavke čiji je Branisalv dupli. Da li je to tačno zaista ne znam, a nije ni bitno. Ako njega to pali, samo neka roka.

Mene zanima zasto se vi koji se raspravljate sa Branislavom po difoltu postavljate u inferiorni polozaj u odnosu na njega? Dakle, on je nekonformista, intelektualac, stavec, a ostali su zgadija konformisticka bez sopstvenog misljenja. Zasto to tako? Cenite li vi sebe uopste?

Ja se ne raspravljam ja se zajebavam a on se prima. A mene zanima zasto je toliko moderno biti ateista i kurciti se time? Ili verujes ili ne verujes i to ostavljas za sebe a i svidja mi se kurdov komentar na jednoj temi gde kaze za 15 godina ces shvatiti ono sto ti tvoja izlapela baba stalno pricala a to je da u stvari verujes u Boga i da si vernik. Ako si ateista budi za sebe i nemoj to nametati drugima i nazivati ih debilima zbog toga.

iz nicega, odnosno jednocelijskog organizma

Лудо, буразере, лудо!

Mene zanima zasto se vi koji se raspravljate sa Branislavom po difoltu postavljate u inferiorni polozaj u odnosu na njega? Dakle, on je nekonformista, intelektualac, stavec, a ostali su zgadija konformisticka bez sopstvenog misljenja. Zasto to tako? Cenite li vi sebe uopste?

Nisam shvatio da se ljudi postavljaju u inferioran položaj. Naprotiv on je taj koji ljude posmatra na taj način.

Ateizam je smoooor.

Ateizam je smoooor.

Кад си већ поменуо ово, је л' има неки посебан назив за оне које уопште не занима религија и не опредељују се ни као атеисти ни као агностици? Нису познавали религију од рођења и никад их није занимала.

Атеисти су ухватили бога за муда.