Prijava

Jedno pitanje: do juče pre podne sam bio 355. na rang listi. Popodne sam okačio poster, koji je odmah ušao u odabrane, odnos glasova je 1200:61, ali sam napredovao samo dva mesta na listi. Nije da se žalim, jer je od preko 50000 članova biti oko 350. mesta visok plasman, ali nikako da shvatim princip rangiranja... :/

Poeni na posterima se ne računaju.

Jedno pitanje i od mene. Mozda cete ga smatrati neozbiljnim ali verujte prilicno sam ozbiljna.
KHm.
Kome treba da pokazem sise ili jos bolje koju osobu treba da nagovorim da pokaze sise da bi mara munja postala mod?
Unapred zahvalna na odgovoru.

Френкију. Сисе се показују искључиво Френкију. Делови тела су равномерно распоређени међ модовима.

A ako imaš neku sisatu drugaricu, reci joj da se javi meni, sredićemo nešto ;)

Pazi Vojtece nemo me zajebas inace ce biti zajebato. Ocu garanciju da ce, ako ja skinem brus, mara munja biti medju vama prosvetljenima. Molim te budi ozbiljan

Zašto mi je zatvorena tema na kojoj sam hteo da sakupim pomoć za Vukajliju?

Imamo je u vidu. Nismo hteli da te vređaju tu neki što misle da troluješ.

hahahhahahah Jano jebem te hahhahahahhahahhaa

Kome treba da pokazem sise ili jos bolje koju osobu treba da nagovorim da pokaze sise da bi mara munja postala mod?

Protiv. I golotinje i ovog drugog.
Inače, kako napreduju popravke na anti-hejt aparaturi?

Zašto mi je zatvorena tema na kojoj sam hteo da sakupim pomoć za Vukajliju

Нема леба од твоје теме.

Ocu garanciju

Рекох, Френки гарантује када су сисе у питању.

Inače, kako napreduju popravke na anti-hejt aparaturi?

Polako, ali sigurno.

Jano, ja nemam, pa volim da vidim. Možeš onako, čisto drugarski. Da te prođe sram. Pa posle Frenkiju.

Vojteče, ja sam u šoku.

Stas u soku bre. Os sisu ti il nes?
enerzi kad popijem vinjace tebi cu i striptiz da izvedem :)

Шта, ош трансфер на стопала? Сисе ти нису довољно добре? :)

Oću obe i garantujem da Mara postaje mod u sledećoj turi.
Eto.

enerzi kad popijem vinjace tebi cu i striptiz da izvedem :)

Ha! Znala sam da sam najveći šmeker!

Znaci tako. Dobro. Ja lupim glanc pokazem ti sise i mara bude mod?
ako je tako dogovoreto. ali Frenki... Ne bude li mara imala sveto dugme ban na svom profilu.. Na selo kod babe da se preselis i da pocnes da gajis kukuruze inace...