Prijava

Pa ako ti se sviđa sačuvaj je u Wordu, što mora na sajtu da bude? Izvinjavam se zbog spema. :)

Да ли би били љубазни и искористили ваше модераторске моћи да нађете ориџинал од овог постера http://vukajlija.com/zabava/posteri/113100-bosanska ?
Сигуран сам да сам давно видео исти.

Nema potrebe, ima isti poster, i ja sam sasvim sigurna. Brišem, na svoju odgovornost.

Zašto mi je obrisan plakat "Napredno prelepljivanje umrlica" na kome je slika prelepljenih umrlica plakatima SNS-a?
Ne vidim uopšte ni jedan razlog za takvo činjenje .Sa druge strane plakat je orginalan, jer je u pitanju fotografija koju sam lično uradio na ulici svog grada.Sa druge strane ako brišete postere sa političkom tematikom, brišite ih sve.Na ovom sajtu ima dosta satire, i ja ne vidim zašto bi se neko vređao zbog postera koji sam postavio, a kojio je živa satira, da mu komentar i ne treba.Nadam se da ću od vas dobiti iole smislen odgovor, mada je stvar toliko očigledna, da je ipak jasno , da ovde o kreativnosti rasuđuje nečija politička orijentacija.

Је л' постоји нека тема за невукајлијске принтскринове или за то служе "смешне слике"?

Slobodno iskoristi smešne slike.

Markus, vidim da si opet napravio poster. Evo, sad ga nećemo brisati. Ali, valjalo bi bolji komentar smisliti uz tu sliku.

ok, hvala na sugestiji.Navedeni komentar mi je prvi pao na pamet.Možda jeste malo izlizan.Biće bolje idući put:))

Zašto ste mi izbrisali definiciju Jednakost polova. Imala je pozitivan rezultat. I zašto mi se dešava da ocenim poster a da posle minut mogu da ga ocenim ponovo?

Можда је мало глупо питање, можда га је неко раније постављао- зашто ми се појављује понекад 'нако плава позадина са неким круговима јебем ли их? Мислим баш је куљ али не знам разлог те ванземаљске појаве.

I meni se to dešava, ali toliko mi je kul da me mrzelo da pitam :)

Било би добро кад би виша сила направила такву позадину

Таква позадина је, ја мислим у припреми за клиторе...
А сада и питање:
-Јел можете да питате Кајзомана шта је са пријављивањем на Вуку са мобилног, јер пробао сам и нешто неће са Сони ериксона... За друге телефоне не знам...

Da li i otvaranje previše tema šteti sajtu? Ja sam otvorio jedno desetak. Ako šteti da stanem. Ovo se ne da izdržati.
Izbacite obaveštenje na Fejzbuk ili u vanredne vesti što idu po vrhu ekrana na prvom da znam kada se popravi. Hvala

Da li i otvaranje previše tema šteti sajtu? Ja sam otvorio jedno desetak. Ako šteti da stanem. Ovo se ne da izdržati.

Naravno da šteti. Molim te obustavi te akcije otvaranja novih tema do daljnjeg.

http://vukajlija.com/zabava/posteri/114129-boze
da li je moguce da je neki moderator ovo stavio na naslovnicu?
Ne znam o cemu razmisljate i koji su vam kriterijumi ali na ovaj poster bi trebalo da nestane.

Јано мени није међу одабранима.

Jano, mislim da si na običnim posterima, a ne na odabranima, zanemari ocenjenost, samo nema novih :)

c. evo proverila. ja opet kad kliknem odabrane izadje mi ovo. Mada je moguce da je do moje krsine. Nema veze :)
Nek se brise odmah. Sere mi se od bolestina na ovom sajtu
edit. kliknem odabrane on me izbaci opet na pocetne za postere. evo gledam sad.

Обрисано.