Prijava

Aj se uvuci još malo lokalni hejteru. Sama je rekla da joj je povređena sujeta i zato je pisalo "JER", nemaš pojma, ne trpaj se. Pitanje još jedno: Zašto ne banujete ovoga kad me svuda proganja, vređa i spemuje konstantno servisne teme?

I ti nas svuda proganjaš i smaraš, pa te ne banujemo. Dosta palamuđenja.

Шта је са налогом "неко"?

Sto se ostalog tice, ja sam samo zamolio Milicu da ne odgovara na skandalozno dosadno pitanje. Realno, slinava moj drugar i imam pravo da joj dam sugestiju. Nije spem.

" Pitanje još jedno: Zašto ne banujete ovoga kad me svuda proganja, vređa i spemuje konstantno servisne teme?"

Da te proganjam i nije istina, nesto mi ne prija blizina tvog profila, a trudim se da provetrim prostoriju, da izadje taj talog bezumlja i neverovatne dosade nakon tebe. Dakle, ne ne proganjam te.

Prestani da molis moderatore da se ljudi banuju zato sto ne mogu da ostanu ravnodusni na patetiku , covece. Da sam tuzan do granice tvoje egzistencije, ja bih sada trazio da te banuju zato sto konstantno smaras na servisnim temama. No nisam.

Evo, da ne bude da spemujem, odjavljujem se.

Taj nalog je nalog stvoren od strane Kaizena. Nekada, u ranim danima sajta, mogao si da postavljaš defke i kao neregistrovan korisnik. Kada je to promenjeno, Kaizen je napravio taj nalog da bi se te defke sačuvale jer ih je postavio "neko" (tako je valjda pisalo), jer ne ide da ih dodeli sebi.

Знам то, него, шта је сад са тим налогом? Нема га у претрази аутора. Има неко линк до неке дефиниције са њега?

Brate ovaj zajebao i Džerika! Ja ne verujem da postoji ovakav smarač!
Hoće li neko da mi odgovori kada će biti popravljen bag koji se javlja na pojedinim temama kao što su JEBANJE i NOLETOVO KUČE?

ОК. (Мада ми и даље није јасно што га нема у претрази.)

што га нема у претрази

Zato što pretraga autora izbacuje poslednjih 20 autora pod traženim nadimkom, po aktivnosti, a Neko nije bio aktivan od 27. juna 2007.

Ganjam viceve i fejZbuk definicije i mećem ih na Prijavite TUĐE definicije za brisanje E sad, ako se obriše definicija i ja obrišem svoj post, a naguram do 11 postova zaredom, da li ću biti automatski banovana uprkos tome što sam obrisala neke postove?

Kada će biti (ponovo) obrisane definicije i posteri koji su vraćeni nakon skorašnjeg baga sa posterima?

Selenijum:
Ne, ne računaju se obrisani postovi. Ali možeš ih sve staviti u jedan post, nema potrebe da svaku stavljaš u poseban.

Pitanje: Ima li neki pos'o? Dajte mi neko zaduženje, vidite da ne znam šta ću od sebe. :)
(Zaduženje ne može biti "odjavi se").

(Zaduženje ne može biti "odjavi se").

A "kobejnuj se"?
Pitanje:
Možete li da obrišete spem na onoj Frenkijevoj temi o plagijatima jer je ubiše a korisna je, osetio sam na sopstvenoj "koži" nedavno...

стефулу нетјесх м0дерисату!! ХД <444

Који курац сте закључали тему? Била је у подфоруму "Зезање", и шта сад опет?

Brate, smorio si, 'bemmumiša. Jeb'o više Sinana.

Da li je dozvoljeno skakanje po serveru na ovoj temi, pošto je prvobitno i otvorena zbog toga?

http://vukajlija.com/forum/teme/12273-spe-merska-ekipa-10

Jest Elek.
Samhe, da otključamo onu temu, al da se ne razmnožavaju više?

Danke. Samo ne znam kako očekuješ da se ne "razmnožavaju".

Pa da ne sinanišu svaki dan, Elek, to.