Prijava

JEL MOŽE NEKO DA SE BANUJE SA TEME FORUMA tj. da ne mož da piše tamo !????

edit: Bag je ipak bio, nije hteo samo na toj temi da izbaci prozorce za komentare i posle ponovnog prijavljivanja.

Bogami teško Luli.

Jok bre Gilipteru, može samo standardni ban. Ili da se zaključa tema.

Brate, smorio si, 'bemmumiša. Jeb'o više Sinana.

Јбг, такав ми хороскоп. Али то није разлог да се закључа. Посебно јер је пребачена у подфорум на којем постоји мали милион глупљих тема.

Samhe, da otključamo onu temu, al da se ne razmnožavaju više?

Тешко. Ал' можете да је откључате, није фрка.

Питање једно. У наслову теме пише "одговор модератор". Зашто онда овај Стефан Костић одговара на питања, ако није мод ?

Zato što se on tripuje da je mod. Isto kao ja.

Смор са тим. Видим и на овој и на осталим темама, чим се постави питање у вези сајта, ето њега.

On je Stefanator, Demimod.

Кад ћемо брисат ове нове дефке, а?

Nek mi neko odgovori, zašto mi se kad kliknem na komentare ili forum pokaže ovo:

Requested Range Not Satisfiable

ili ovo

This Webpage is not available.

Promjeni ime linka u www2 ili www1 ili www3, meni je to znalo pomoći.

Da ne pretražujem pitanja i odgovore i forum uopšte, izvinjavam se ako je bilo sto puta spomenuto, ali nisam naleteo nigde do sada... dakle hteo bih samo kratak odgovor - da li se stari nick vraća nakon isteka ktitorskog naloga?

Ne, ostaje ti novi nik. Tj poslednji koji si imao pri isteku naloga.

gde je tema za prijavljivanje sopstvenih postera za brisanje, iako sam sigurna da sam ga sama obrisala jer je golo gomno?

Promjeni ime linka u www2 ili www1 ili www3, meni je to znalo pomoći.

Na dvojci sam.

Bez okolisanja, STA KOJI KURAC? Gledam jutros (neke) postere koji su objavljeni, gledam svoj koji nije objavljen i vise mi nista nije jasno. Ko ovde jebe koga, a ko koga zajebava?
http://vukajlija.com/zabava/posteri/154097-drvobradi

jel gleda ovo neko?

Je l' bi moglo da se organizuje nešto ovako ali uz pomoć nekog od modova :pogleduprtupekija:?
http://vukajlija.com/forum/teme/28714-dueli?strana=1
Zanimljiva je ideja ali mi paori ne možemo sami da se organizujemo kako treba, jebiga...

Jel može brisanje defke? greškom mreže je izašla dupla. Naziv
"bidon od 25 litara". Hvala