Prijava

неам нажалост :/

Advokat sam baš Baronu od skoro sarađujemo. Ne znam što si pustio jaja, nema potrebe za tim. Do skoro si bio kerov kurac ko i svi ostali i kukao ko pička kad je tako neka nepravda sad si odjednom pametan. Zamisli kad sam ja koji se reklamira po PVT-u, reklamira na četu te molio da mi skineš odabranu, neću sciganima da imam posla pošto si se promenio preko noći.Dobar si momak al ko te jebe. Kad su u pitanju bile slike od Komada sve je boleo kurac a sad od pevača na kojeg ti ličiš je problem što momak ima na avataru. I sam si nosi slike autora na avataru. Al tebe nervira a? Ne znam dal si svestan da Pseta mogu da pošaljem da te iznabada glavom svakog trenutka. pozz

напушиш ми се курца позз

ти си тај који се прокурчио преко сваке мере, не могу да замислим какав би био да си на мом месту позз

Kad je neko realan on se kurči? Ni zarez nisam slagao u postu iznad. Ni zarez. Drugo je što se tebi ne sviđa to što vidiš. Od tebe veće govno ni Rajder ne bi bio, tako da sam ja daleko iza. pozz

прво буди реалан па онда причај

шлихтаро мртва, ако си у неким чмаревима не значи да си способан да икога подјебаваш а да ти не врати

Axaxaxaxax. Što si nervozan, lepo pišemo?
Ne radi se ovde o meni ne znam dal si primetio. I da sam najveće govno od čoveka, što nije nemoguće o tebi sad pričam da reč slagao nisam. Znaš i sam koliko si penio na Kurajbera npr na četu kad je pravio mnogo manje greške po temama fazon. I meni bilo krivo, nepravda jbg. Tako i sada isto. Nema nikakve razlike osim što je tvoje dupe u pitanju sada.

Ako ste presli na PVT stavtno ste sisice. Vratite se ovde, zanimljivo je, jako.

е мој ти, да знаш ко вас брани кад вас банују не би тако срао

ја сам јебо народ доста грђе пре овога, да сам ђубре ко што ти мислиш плакали би да се костић и џими врате

Šta bre Kurajber grešio, alo bre Boxere, uvaljuješ Pseta u sranje, jer sve što ti napišeš tako za mene, ja ću da odem u Bečmen i išamaram Pseta zbog toga, pa ti piši samo :)

ako se necete tuci nemojte se ni svadjati

Jebaste mi majku, ne mogu poster od vas napravit. 3 postera u zadnja 2 dana mi anihilisaste. Odo da otvorim temu Groblje postera, nemojte mi samo nju zaključavat, neće bit antimoderatorski orijentisana.

Zadnji poster sa onim sa burekom sa sirom je već bilo Meša, zato je obrisan.

Vjerujem ti, a napisao sam sir? Mislio sam meso da napišem, umoran sam bio. No hoću temu da otvorim za svoju dušu, nešto su mi mili moji posteri, ne znam što. :0

Mešo ja ih brišem, uvek im skor loš pa obrišem, ali kao dugogodišnjem zaslužnom članu našega kolektiva, obećavam da neću više brisati. Nisam znao da ih tol'ko voliš.

uuu, plače za posterima.

Ааааа Џони не смије да му брише постере бууууу

dobro je prosao onomad kad sam bio u beogradu

Vijao me paninaro od Zvezdare do Voždovca, preko Lekinog Brda junački, al' sam utekao i to bez bus plusa.