Prijava

Hehehe kelt uvek odbanuje ali posle poslednjeg agilnijevog prigovora nema vise muda

Nek se javi agilni da obrazlozi

Neka ga je banovao!

I onda se pitaš zašto niko nije pisao peticiju da se odbanuješ. Ja bi potpisao peticiju za tebe jedino kada bi tražio eutanaziju.

Ja bi potpisao peticiju da mu se iz budzeta nadogradi kozura lololo

Raduje me ta informacija, lepi.

Pseto me vređa na verskoj osnovi. Tražim ban.

Koja si i vaš brate ahhahaha

Vaš ili ne, rekao je nešto uvredljivo.

SEKA PEKA BLZ SEŽALI ŠTO SMO GA MALO BOCNULI, RASPLAKAĆE SE!

Neću se rasplakati, već plačem. :'(

Ma šta bio razlog, kontraproduktivno je na tako dug period banovati jednog od najaktivnijih autora i jednog od onih (sve malobrojnijih) koji doprinosi da sajt i dalje bude vitalan.

Dakle, odbanujte čoveka.

Nisam te vredjao jer nisam rekao nista uvredljivo vec cinjenicu(istinitu) da nemas kozuru i da bih potpisao peticiju da ti se o trosku drzave nadogradi.

E sad te vredjam: nasisaj se jaja majmune posni bole me kurci za ban idi zali se kandicki i biserko nabijem vas svo troje na namescenu kurcinu pa nek vas alah posle jebava

Koji ti je kurac majmuncino, oces da nas iznerviras? E PA NECE MOCI! A kad se direktor vrati videćeš kako ćeš brzo da popiješ bananu.

Duvaj ga, klempavi.

a jebi ga ja odbanujem kad vidim sta bilo, a mislim da ne treba ko god da je. ovde pojma nemam, mozda jeste sa razlogom

Nije. Odbanuj. Zaneo se. Desi se.

A da ti meni poližeš bananu?

po verskoj osnovi prozivanje je OK
da je po nacionalnoj to i kapiram ajde,al po verskoj i treba,jer vera je sranje

Nije,vidi poslednje njegove komentare. Jeste da je malo psihicki pukao, ali jbg svako mora da se izduva.