Prijava

Имам једно питање.
Да ли су ЛОЛ и Џанки модератори? Пошто је назив теме јасан, да ли се њихови одговори третирају као спем и да ли као спем подлежу одговарајућој казни?

Унапред хвала!

Nisu modovi. Tretira se kao spem, ali ako daju smislen odgovor, ne kažnjavamo odma. Nije ovo koncentracioni logor da tepamo za sve.

ja bih pitao Energiju kako je?..nešto sam se je uželeo, rado bih je video i tako, pa ako je slobodna neki dan posle srede da pijemo kaficu...

unapred zahvalan, svojeručno Ž.

E, ovo je spem za kaznu. Evo upozorenja, za ovako nešto sledeći put ban i ovakve stvari na pvt.

Iskreno, D.

Odavno nisam dolazio na vuku, i najverovatnije vise i necu jer mi je totalno bezveze obrisana definicija, bez ijednog razumnog razloga. Nit je bila nesto, nit mi je do nje, nit je imala dobar skor, ali potvrdjen je utisak koji sam stekao zadnjih par puta kad sam navracao ovde... Cak necu ni da razjasnjavam kakav je utisak, ni da se raspravljam, ni da se vraca defka, ni da kukam na modove, jednostavno- domindzenja!
Kisss od 2pana

Otvorena je tema Patke Junajted! na forumu upoznavanje. Posle dužeg zezanja, palo nam je na pamet da bi to moglo biti tumačeno kao neki generalni spem. Pitanje glasi: može li ban za to što radimo ili da nastavimo sa kvakanjem? Ozbiljno pitam.
EDIT: da ne zaboravim, tema je otvorena da ne bi spamovali tuđe definicije.

EDIT: Energija, hvala lepo na odgovoru, slobodno se pridruži :)

2pane, uopste ne znam sta da ti kazem, mislim da je bezveze da se oprastas zbog jedne definicije, nije lako proceniti sta je sve za brisanje, nekad se omakne, ljudi smo, majku mu. U svakom slucaju, voleli bismo opet da te vidimo ovde.

Bruce, ne vidim zasto bi bio kompletan spam, slobodno kvacite, moze da se desi da vam eventualno prebacimo patke u igre; pogledacu jos jednom te vase patke.:)
edit: prebaceno u igre:)

Na koju foru je u poslednjih 12 sati izbačeno samo 4 postera?
Jel su to uvedene neke sankcije ili?

Слично питање..
Шта је било са нових постера ? (Укључујући и моја два :D)

Зашто је промењен наслов теме?

@industrial&NLord: bilo čišćenje.
@En_Dotter: ove teme? da bude jasnija novim članovima ;)

Čišćenje? Do jaja, oćel biti i za defke tako nešto?

Zašto dozvoljavate nekolicini istih autora da spemuju svaku moguću temu bez ikakvih sankcija?

Уколико модератори знају и уколико то није строго чувана тајна - Чији је ово дупли http://vukajlija.com/recnik/autori/45316

Kojih autora Pjer88?

Druga tema LOL, koga bole kurci čiji je...

Мене помало. Нешто ми већ неко време иде на живац па да видим дал' сам му се замерио на прошлом налогу или који му је... Али добро онда хвала и овако и онако.

Zna se koji autori dodju i poseru se na svaku novo otvorenu temu, nebitno imala smisla ili ne.....
Evo jednog primera...ti si mod ti valjda treba da pratis sta se desava na sajtu....

http://vukajlija.com/forum/teme/22218?strana=4

Dotterov post...

Ne. Ti imaš temu na kojoj možeš da prijaviš ko vređa ili spemuje...

ti si mod ti valjda treba da pratis sta se desava na sajtu....

Zabluda.

Evo, kaži ti meni šta ja da uradim sad Doteru zbog tog posta?

Brate prijavljivao sam ih sto puta nikad nisu popili disciplinsku.....ne bi dzabe ovde postavljao pitanje.

Ajde da je to jedan post ....pročešljaj malo teme pa ceš videti njega i ostale šta rade....