Prijava

Realno ima ljudi koji spemuju i defke i forume, misleći da su "mnogo pametni i duhoviti".

Nego da ja pitam:
može li da mi se obriše ova moja defka http://vukajlija.com/poplave-u-australiji-cunamiji-u-indiji-pozari-u-sad-zemljotresi-na-haitiju/268592 i zašto niko ne reaguje na one defke koje sam prijavio na temi za brisanje defki?

Odgovor koji nije u formi pitanja neću dobiti?

Je li u toku neka čistka medju posterima?

Odgovor koji nije u formi pitanja neću dobiti?

Hoćeš. Dok neko ne počne nekoga da jebe kurcem u pičku i svršava spermom po nekom drugom...nemoj prijavljivati. Čim počne ti prijavi, odmah će biti banovan.

Fala Francky....nemoj se ljutiš...

Evo još jedno pitanje....

Dakle dozvoljen je spam foruma, sve dok ne koristimo psovke?

Ne, spem foruma je najstrože zabranjen.

пјер истриповао си гадно... ај ишћилирај ћо`еће...

Само да скренем пјеру пажњу. Каизен је одавно реко да ће решити те проблеме, а неко се нађе паметан па спемне форум отварањем теме о нечемо не чему се увелико ради, и онда нарано да ћу да рокнем такав коментар. Већи је спем та тема него мој пост. Али шта ја знам.

Питање за модове, чито сам неке теме недавно. На основу оне исповедаонице, да ли значи да ја сад могу да свима кажем да се терају и да не будем банован за вређање? Мало сам збуњет.

Aha pitanja na koja necete da odgovorite su spem....a Dotter moze da sere po forumu i da priča ljudima da su glupi, da jedu govna itd.....
I naravno onda se ovde pojavi i glumi francusku sobaricu....Dotter to je danasnji primer a nesto me bole tuki sad da kopam teme na koje si se pokakio....a to si uradio na 90% tema....

Ja bih stvarno da odgovorim na neko pitanje, ali ne vidim ništa konkretno

ništa konkretno

Ево имам ја брате. Да ли може да се промени име теме која је пребачена у игре? Тачније да се дода само још 2 речи? Ово је тема.

Квак Атак. Хвала.

Imadoh poster koji se zvaše Marfijev zakon, a dole pisalo - jebava sve redom od 1949. a na slici je bilo drvo koje je palo na dabra pošto ga je on lično pregrizao.

Ne vidim razlog zašto je takav poster obrisan, em je imao nekih 66:3 skor ili tako nešto za 20min svog postojanja.

Марфијеви закони су веома излизана тема овде, провлачили су се кроз стотине дефиниција и постера. Вероватно је то разлог.

Mhm, ok.
Fala ljepa.

Марфијеви закони су веома излизана тема овде, провлачили су се кроз стотине дефиниција и постера. Вероватно је то разлог.

kao i, cenim moja 2 nova postera, (toliko od limita) i posteri jos dosta random ljudi? jel su svi izlizani, ili?
onda pomislih: ajde mora da je neki bug, nesto tako cim se skoro svi novi posteri brisu.
kad ono: medjutim! Ode mi i definicija ( prva koju sam stavio, nije da placem, ali i omiljena) , kao i 2 starija postera.

Не знам који су ти постери обрисани, али верујем да је конкретан разлог постојао, па макар то била субјективна процена модератора да је недовољно квалитетан.

Што се тиче дефиниције, ако мислиш на "Јелен Суперлигу", да - у питању је излизана тема. Претражи тај наслов и видећеш доста сличних дефиниција.

Potrudite se da napravite neki poster koji je smešan široj javnosti, ali pre svega, pišite definicije. I moja bab zna da uradi c/p sa nekog sajta i stavi dve glupe rečenice u komentar. Manjak kreativnosti, to je to. Potrudite se. Ipak ovaj sajt prati mnooogo ljudi (i ne registrovanih). Neću da neko uđe , vidi glupost i zauvek pobegne.