Prijava

Ne znam koliki je broj korisnika koji imaju pristup preko mobilnih telefona, ali verujem da bi bilo super kada bi postojala "uproscena" vukajlija za mobilne telefone. Sta kazete? Izvinite ako je vec bio predlog.

Podržavam predlog onda možemo da budemo nolajferi i van kuće
Ne stvarno ima Sile u ovom predlogu...

Podrzavam skroz. Ovako je mnogo lose. I bilo bi fino mozda da se privatne dostavljaju na mejl.

Usvaja se i doći će uskoro na red razvoj m.vukajlija.com (znači očekujte za par meseci).

I bilo bi fino mozda da se privatne dostavljaju na mejl.

Ovo će biti realizovano već za par dana.

Kaizene, čuo sam neke priče da će biti obaveštenja koja iskoče kada neko na primer napiše nešto na temi koju sam ja otvorio, ili na moje definicije? Rekla-kazala, ili?

E, kaizene, ja imam jedan problem što se tiče ovoga za telefone....
Ne mogu da se ulogujem jer mi je ime ćirilicom napisano, možeš li što oko toga da središ???
da prepoznaje i da bude svejedno...

Ја овде долазим више преко моба него преко компа. Већ сам навикао. Једино што би требало је то да се нешто уради како би се могле брисати/едитовати дефиниције.

И едитовање постова на форуму као и брисање истих.

СМарко nije baš jednostavno jer mojom greškom nisam sprečavao registraciju ćir. i lat. verziju usernamea pa moram da prvo te naloge promenim nekako a da nikog ne oštetim.

ma onda me boli uvo... Jednostavno ću kopirati Smarko ćirilicom u drafts u telefon i kopirat svaki put pri logovanju, ionako nije to prečesto, ne vrijedi tolikog posla.

Ovo će biti realizovano već za par dana.

E, Kaizene, svaka ti se dala.