Prijava

Ти бројачи калорија су глупост, јер је потрошња калорија индивидуална. Не троши свачији организам исти број калорија за одређени рад.

Реално, прави бициш је прави бициш. То њесра за дневну собу уништава име светог бицикла, најбољег превозног средства икада.

Jel dobar onaj sobni bicikl za mrsavljenje?

Meni je sobni bicikl bio interesatna sprava dok se nije pojavila ona za Nordijsko trčanje - ono kao da trčiš na skijama u mestu. E to jebe kevu. Pokrećeš i ruke i noge, a i stomak pati. Ne volim traku za trčanje jer trčanje, i sobno i vansko, opterećuje zglobove.

Pa naravno, zavisi kojom brzinom i u kom prenosu voziš, ali svejedno, 500 je prosto nenormalna brojka za sobni bicikl...

Pa naravno, zavisi kojom brzinom i u kom prenosu voziš, ali svejedno, 500 je prosto nenormalna brojka za sobni bicikl...

Не, не. Нисам мислио на то. Две особе масе 70 килограма неће потрошити исти број калорија уколико ова друга има у телу 20 кила сала. Њој ће бити потребно много више енергије да покрене удове од ове прве особе која има више мишића.

natnat
500 kalorija? Koliko voziš, 50 km u cugu? Ja skinem 190 kalorija za 15 km!

Ма лупио сам, чисто поређења ради... Ал чудно ми да тако мало скида, па тих 200к је нес са млеком...

Meni je sobni bicikl bio interesatna sprava dok se nije pojavila ona za Nordijsko trčanje - ono kao da trčiš na skijama u mestu. E to jebe kevu. Pokrećeš i ruke i noge, a i stomak pati.

To trazim.Gde ima da se pazari?Vidjao sam neke varijacije toga po radnjama,ali nije to bas to.

Jbt, 500 kalorija ima čips od 100 grama koji ubijem za 10min :///

Брате, ја дневно унесем 4000 калорија, па колико ја онда треба да трчим? :))

Jbt, 500 kalorija ima čips od 100 grama koji ubijem za 10min :///

Не, 500 калорија има чипс од 250 грама.

Грешиш, Пеки. Ребрасти чипси (XL) има нешто више од 500 калорија. То је 100 грама чипса, ако се не варам.

Meni se ne sviđa ta sprava sa trčanjem, mislim da jako opterećuje kolena. A dok sam na sobnom bajsu, radim razne vežbe sa tegovima, ruke su mi non-stop u pokretu.

@ Џими
зависи шта радиш преко дана. ако блејиш за компом - много :) ја се нпр. ненормално товим кад спремам испите :(

Брате, ја дневно унесем 4000 калорија, па колико ја онда треба да трчим? :))

Ti probaj da istrčiš svih 4000, možda se dematerijalizuješ i bez svemirskog dezintegratora. Volela bih to da vidim što jes' jes'.

Не, 500 калорија има чипс од 250 грама.

Što mi brojiš kalorije?

Грешиш, Пеки. Ребрасти чипси (XL) има нешто више од 500 калорија. То је 100 грама чипса, ако се не варам.

250 грама чилија има 550 калорија. Сумњам да је он мање калоричан од овог обичног.

Ja sam sad pojeo pola frižidera. Jebi ga, telu su potrebne kalorije za obavljanje svih procesa i ne troše se samo na fizičku aktivnost. Kalorije se sagorevaju i dok buljiš u monitor.

Брате, ја дневно унесем 4000 калорија, па колико ја онда треба да трчим? :))

Pa ne troše se kalorije samo trčanjem. Sigurno imaš još neke metode :)

Ахаха! :))

У сваком случају, Натнат, ово ти је нешто лоша рачуница:

Ja skinem 190 kalorija za 15 km!

Пола кесице чипса за 15 км? Fat chance! Онда људи малтене ништа не би морали да једу, а били би хиперактивни као машине.

Kalorije se sagorevaju i dok buljiš u monitor.

Sagorevaju se i dok spavamo. Ja ću sad samo da spavam.

Majkl Felps troši 20.000 kalorija dnevno, a jede samo reblja peraja. Zamisli koliko on pojede toga dnevno, pička mu materna buržujska.