Prijava

Pokušavam već danima da pronađem na netu film koji sam gledao pre nekih 15 godina, ali nikako.
Film je iz 80-ih, SF satira. Jedino što mi je ostalo u sećanju je da na kraju filma astronaut razgovara sa samosvesnom atomskom bombom o smislu života, pokušavajući da je ubedi da ne eksplodira. Ako neko zna, bio bih zahvalan.

Aaa to je onaj sa pametnom bombom, naravno da znam koji je.Sve podatke o njemu ces naci na IMDB-u.

Е таман да прекопирам Костићево питање које је поставио на вукајлијиној групи.

Je l' zna ko koji film je u pitanju? Glumi Endi Garsija. Kao malog ga usvoji neka mafijaška porodica, bla bla, na kraju pobiju sve muškarce iz druge porodice, i zadnja scena je dok su žene i majke od svih mušklaraca u donjem delu kuće, Endi ulazi u sobu da ubije dva dečaka, a ne zna da su mu to polubraća?

Ја колико сам се сетила филма, у питању је свађа између две мафијашке породице. И знају да ће се поубијати, па кад је та сцена где убију све мушкарце, они су се додатно осигурали, међутим неко је издао, пошто је све време био тастер. Али сад све нешто мислим да није Енди Гарсија у питању.

Milice nisam siguran, ali liči mi na film "Omerta".
Naglašavam da nisam siguran, možda sam lupio glupost.

питајте Simulator-а, он вероватно зна јер је поставио питање на филмском квизу баш за овај филм...

Komsija (Trouble), odgovorili su ti na Yahoo-u. Pokusao sam da guglam, ali si mi izasao opet ti, samo na engleskom. :) (to sam zakljucio zato sto su oba posta od pre 3 sata)

Костја, то је Костићев дупли :))

Реци и овде који је. И мене сад занима.

Mylyca
mislim da se film zove Bella Mafia a prevodi se kao Sve Zene Mafije ili Lepe Zene Mafije
A za ovaj sa atomskom neznam,nisam gledao

ako mi neko nađe torrent ovog filma, biću mu izuzetno zahvalna.
ja tražila i samo nalazim neke xxx milf gluposti i grrrr! -.-

daklem, mommy dearest :)

http://www.imdb.com/title/tt0082766/

http://www.youtube.com/watch?v=FkX7-EHrLxE

faaala vi puno ;)

edit: da, skontala sam da je tema pogrešna al'.. zna li nego kako da nađem torrent? xD

samo nalazim neke xxx milf gluposti i grrrr! -.-

Ахахаха! :))

Ај послаћу ти на пвт, не сме да се разбацује пиратерија овде, реко Каизен.

Ај послаћу ти на пвт, не сме да се разбацује пиратерија овде, реко Каизен.

znam, znam, a sve me stra' da i on kupuje org diskove xD

aj ako nađeš inače ću da gledam milf u akciji -.-

Sjetih se skoro dva filma koja sam gledao ko klinja, te su mi u glavi od tada..
1. Jebi ga, slabo se sjećam. Ili je na holandskom, ili španskom. Znam da se pominje ' Leteći holanđanin'. U filmu je to brod sa nekim, da li zatvorenicima, ili putnicima osuđenim na nešto. Vrijeme radnje je neđe 1700. ili 1600. godine. Ima jedan klinja koji ima školjku u nekom zamku, pa kao sluša more kroz nju. Neka žena se samoubije u talase, a otac ovoga klinje se ubije skočivši sa zidina, dok klinja sluša školjku.

2. Film je o nekom havajskom plemenu. Ili ako nije havajskom jes nekom tamo. Glavnog glumca ste sigurno gledali neđe. Polu japanac polu indijanac polu amerikanac, hoho. IMa kao neku ženu. Tradicija toga plemena je da jednom godišnje plivaju muškarci do nekog udaljenog ostrva , koristeći male čamce, samo za torzo. Kad stignu do tog ostrva, penju se na vrh, svaki uzima po jaje određene ptice. Stavljaju jaje u košaricu na čelu i trkaju se nazad do sela. Ovome glavnom pri samom kraju trke, glavni protivnik u životu razbije glavu i jaje o neku stijenu. Čini mi se da je dobar film. Realan nekako.

Ovaj drugi ti je The Bird Man of Rapa Nui, film o životu i poslednjim danima na Uskršnjem ostrvu. Odličan je.

@Šta_htjedoh_reći

Drugi je stvarno odlican film, zahvalila bih ti se sto si me podsetio na postojanje istog :)

Meni treba americki film, gledala sam ga pre par godina na RTS-1, uglavnom prica je na foru Romea i Julije - 2 zavadjene mafijaske porodice (u Njujorku ili Cikagu) i devojka je bila jevrejka?

natnat, hvala ti.. 'ću da gledam opet..
Ivy, nema na čemu, no mi je žao što ti ne mogu pomoć sa ovim tvojim..