Prijava

Znam da ne volite fore sa fejzbuka a ni sam sajt uošte ali video sam popriličan broj ljudi da ima tamo nalog, aj sad lepo neka svako stavi link do svog profila a kad pošalje zahtev neka kaže koji mu/joj nik na Vuki, ko hoće, ko neće ne mora

npr. http://www.facebook.com/profile.php?id=100000045991377&sk=info

lepo sam rekao ko hoće, ne moraš odma da psuješ

оћу боли ме курац

+1

оћу боли ме курац

+2

никола кога сам опсовао?

Jebe mi se za Fejzbuk, jebo te ono, šta koj kurac ima da dodajem likove sa Vuke?

niko ovde nema fejzbuk.

Realno skočimišu iovako su mi dojadili na vukajliji :)

LEAVE FACEBOOK ALONE!!!!!

šta odma pljujete, ko oće nek ostavi ko neće nek produži, nije vam ovo ispovedaonica koliko mrzite fejzbuk, ja sam mislio i van Vuke da se družim sa nekim vukajlijašima, molim hejtere fejzbuka da produže dalje

дружи се са Џанкијем ту сте генерација, па можете заједно да јебете... ово оно, рибе циркање!

vau jedan član daj bre da vidim kakvih sve ljudi ima ovde, da znam sa kakvim ljudima pričam a ne ovako, keva me zajebala za okupljanje samo tako jer nije htela da me pusti da pričam sa nekima koje ne znam -,-

не брате, није те пустила јер имаш 7 година...

Ахахаахахаахахахаахахахах!!! Кома брате! За мало са столице да паднем, полио сам се цедевитом!

Нека линкује неко ово у одговарајућиј теми, ја стварно не могу!

Mene 'š lako nać'. Ja sam onaj najseksiji tamo.

Добро, Фејзе, јеботе, што зајебаваш клинца? Он пита ко оће да остави линк, ко неће не мора.

кој ти је, ја Матрикса готивим не зајебавам га... шта ти је... ко не разуме спрдњу његов проблем

Nemojte kenjati kad svi imate fejs i kad ste svi prijatelji međusobno! I modovi i obični autori. I otvorili ste neke grupe vukajlija, mylyca, andergraund vuka, a kao niko nema fejs i svi to mrzite. Smešno!