Prijava

Знате сви рекламу кад се двоје тинејџера приватавају на кревету и њен тата из друге просторије викне ''Ана'', па овај фрајер има довољно времена да покупи панталоне и забије се у орман, тако да га њен тата не види како ћерки меси сисе на кревету. Па овај после има довољно муда да изађе из ормана и још се дрзне да наручи нешто из Мека. Но, небитно.

Поставља се следеће питање. Пошто су врата откључана. Шта би се десило да тата није викнуо ''Ана'', већ само упао у собу без куцања пар мунута касније, кад је клинка већ почела фрајеру да га блајви?

Како би тата у том тренутку реаговао? Пустите машти на вољу.

Rekao bi ĆAO DRUŠTVANCE, ŠTA IMA, SAČEKAJTE SEKUND, i onda bi došao motornom šegom i pokidao im glave buahahaa

Ћаћа би се сакрио у орман, извадио Супер 8мм и направио први филм у (како се нада) успешном серијалу "Мај дотер из а филти хор".

Skinuo bi pantalone i uvalio bi ga decku kao najgoru kaznu buahahahah

Ako je Baldur fon Jogurt jebao cerku, koliko ja znam sa neke teme, cale bi mu stisnuo ruku i pogledao ga s postovanjem :)

Брате, теби изгледа досадније него мени, лололол

Ау, причињавају ми се ствари, опет сам се предозиро.

Našao bi ih na gomili i, iako u trenutku vidno iznerviran, malo bi razmislio o svemu i shvatio da ne može ništa da im zabrani, bacio im kutiju kondoma i rekao "Nek se volu deca, samo da ne prave decu" i naravno, napustio prostoriju.

Њу би истук'о као кучку а њега би изиговао као коња.

Da je dzankee izarcio neku cale bi kupio cerci kola

Судећи по ''Ани'', контам да би пао неки трисм.

Izasao pravice se da nije video , onda cucnuo i buljio kroz kljucaonicu kao najgori voajer .

Kad ste vec otvorili temu, moram da vam kazem da nisam bio u meku bar 8-9 godina.
Mislim da vise nikad ni necu.
+ imaju kretensku reklamu.

Naterao bi ga da je ženi odma' al' pod uslovom da ne traži miraz...

Reko bi: " e hvala bogu ćero, ovo ti je prvi otkako si promijanila pol"

Džimi, ja sam stvarno mislio da si ti ozbiljniji čoek...

Da ih je zatekao baš na delu, verovatno bi se njemu kao i mom drugu dogodio bolni spazam polnog organa, a bili bi rastavljeni tek u hitnoj nakon primljene inekcije direktno u isti taj organ kako bi se mišići koji su se zgrčili od preteranog stresa, opustili.
Dogodilo se, zaista, ne lažem!

Ja mislim da mu bi mu narucio Hepi mil, umesto Big meka.

Brisem prethodni post , ne mogu da gledam matorog frika kolko je ruzan .

bolni spazam polnog organa

au... Zabolelo me samo što sam pročitala ovo xD