Prijava

Retardiran naziv teme, al' jebeš ga.
Da li postoji neki sajt ili tako nešto sa kog mogu da naručim da mi državljanstvo i izvod iz matične knjige rođenih stigne na adresu? Hitno mi je potrebno a ne daje mi se 600 kinti da odem do Jagodine zbog 2 minuta posla.

Па може неко у Јагодини да ти извади то, па да ти пошаље пост експресом. Не би ти много пара узели за пост експрес, а може да ти стигне и истог дана, ако ти пошаљу рано ујутру.

Nemam nikog u Jagodini sem brata koji je prošli put zasrao sa JMBG i da nije bilo šalteruše koje sam definisao ja bih morao sam da idem do Jagodine tako da slabo njemu verujem, zbog toga i pitam ovo sad.

Aj' lok ovde, otvorio sam slučajno sajt grada i našao e-matičara, Palma car!

Ја колико знам, не може. Штавише, до скора су људи рођени у другој држави, а садашњи држављани Србије, морали у матичној држави да ваде извод из МКР. Тако сам ја до пре неколико година морао у Сарајеву да вадим извод, а држављанин сам Србије. :))

Иначе, то је све једно велико бесмислено смарање. Као да ти у личној карти не пише име, кад си рођен и име родитеља. А што се тиче држављанства, па ваљда се подразумева да га имаш уколико поседујеш личну карту. Кад будем дошао на власт, неће тога бити, обећавам.

А Јагодина је друга прича. Тамо све може. Сем педера. :)

JA sam Jagodinac i pedere opašemo eksplozivom i šaljemo u Ćupriju. Tamo ginu i pederi i Ćupričani.

Што ће рећи, ипак их има у Јагодини.

Што ће рећи, ипак их има у Јагодини.

Bilo nekad...sad nema koga da tučemo...

А што сте их тукли?

А што сте их тукли?

Platio nam Palma 50 evreja po glavi pedera...
Ma zezam te, nemoj da troluješ:)

Palma je kralj! A taman sam hteo da pozovem stanicu da uzmem kartu do Jagodine!

Тако сам ја до пре неколико година морао у Сарајеву да вадим извод, а држављанин сам Србије. :))

АХАХАХАХА! ПА ЗАНО САМ ДА СИ ФУРУНЏИЈА АЛИ НИСАМ ЗНАО ДА ЈЕ ЗБОГ ТУРСКЕ КРВИ! АХАХАХА

Није да имам нешто против турске крви, малтене сви је имамо. У сваком случају, ако је имам, дефинитивно је већа вероватноћа да потиче са из Србије, а не из Босне. ;)

ЛОЛО НЕИСТИНА ТУРЧИНЕ! ВИ БОНЏОСИ СТЕ ТЕШКЕ ПОТУРИЦЕ!

Baš se fino razradila tema o izvodu.

Чак и да јесам, а нисам, мислиш да ме боли курац? :) Немам ништа против Турака. Штавише, куљи су ми од Срба 20 пута.

Је л због "Минти" жвака? Ја и даље воршипујем "Параћинку".

Због жвака обашка!
Параћинка је кул, али Турбо јебе. Не знаш ти шта је Турбо, био си мали. :p