Prijava

Ok ljudi, koliko god da je kul dati nekom minus i koliko je god to potrebna mjera, mozda bi bilo ok da se uvede nesto kao na www.stackoverflow.com

Tamo kad dajes nekom downvote (nesto slicno minusu ovdje), dobijes i ti minus jedan vote. Mozda bi na vukajliji moglo to da se umanji, npr. da bude 1/2 poena. Al svakako bi skulirali malo hejtere.

Nećeš posterisati!!!

Nećeš posterisati!!!

Не разумем само тај страх од минуса. Није нешто лично, јер не знаш ни ко је дао минус. Напишеш добру дефиницију, рецимо, и добијеш 12:6. И?

Иначе, прихватање предлога би свакако довео до тога да једни другима само лајкамо статусе и коментаре. То би баш било strawa!

@YouCantHandleTheTrut: nisi u pravu. kao sto napisah, isti princip se koristi na stackoverflow i radi kul. a tamo je puno vise clanova. i ti isti clanovi dijele minus.
sasvim je ok da ljudi pucaju minuse. ako ti se nesto ne svidja, ok je to. ali isto tako znam nas mentalitet i da ima tovar ljudi koji pucaju minuse bezze.

чекај зашто би нечији идиотизам морао да буде и мој? Ако је дефка глупа звекнем минус, зашто би се тај минус пребацио на мој рачун? Нисам ја написао глупост он је! Није ли тако?

Нисам у праву, јер се сличан принцип користи на фејсбуку.

ljudi, moj prijedlog ima veze sa pravljenjem realnijeg nacina ocjenjivanja, a mislim da je onaj zaveden na steku sasvim dobar. ljudi ne daju ni pluseve ni minuse bezveze i kao rezultat se dobiju kvalitetni odgovori kao i kvalitetna pitanja.

@Фејзбукманијак: ali isto tako moze neciji idiotizam da sjebe tvoju defku. zar ne vidis dvostranost tvoje izjave :)?

@YouCantHandleTheTrut: na fejsbuku nema unlike opcije i to je glupost. ali tamo se lijepo vidi ko ti lajkuje, a da ima unlike, vidjelo bi se i ko to radi. time bi se ogranicili ljudi koji bezze idu i lupaju unlike. tako stogod treba i vukajliji.

jednostavno, treba postojati neka vrst ogranicavajuceg meganizma.

napisao si gore: "Напишеш добру дефиницију, рецимо, и добијеш 12:6. И?"
ok... cemu onda uopste ocjenjivanje defke ako nema veze? cemu plus? sto se onda lijepo ne kace defke, a modovi ih ukidaju po njihovoj odluci i cao?

Nisam nikad ni davao minus, pa necu ni sad, mene to ne brine, zveknem + pa citam defku.

ali isto tako moze neciji idiotizam da sjebe tvoju defku

Не може... веруј ми не може... ја се не плашим минуса... ни оног рендом... фазон, идем и звекећем минус... мене само нервирају хејтери једног аутора, а то је решиво, бановањем... овако ме не интересује ако је решио да звекне 100 рендом минуса и један буде на моју дефку, ако, нек звекне... а ти боље да пишеш нег што покушаваш да мењаш нешто... немој да се увредиш али тек си се испилио и одмах дао предлог који није нешто примамљив никоме овде... иди брате читај дефке, гледај постере коментариши нешто напиши и тако, ово је сајт за зезање, тако да зезај се...

ma trebaju i minusi... al kod nas postoji ono 'nek komsiji crkne krava'. uvijek je postojalo. i, gledajuci po drugim mjestima, postoji i kod drugih. valjda je ljudski. al bezze da to utice na to koliko je nesto dobro.

hocu da znam da sam minuse zaradio, jbg.

Idi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

VID GA, ON NE MOŽ DA POSTERIŠE, PA OĆE I NAMA DA UKINE TO PRAVO. NEĆE MOĆI OVE NOĆI.

hocu da znam da sam minuse zaradio, jbg.

A nećeš da znaš da si i pluseve zaradio? Čekaj ne razumem.
Od svih ovih minusa koje dobiješ samo je tri-četiri nerealno. Znači tu žrtvu možeš da podneseš. Taj predlog bi odgovarao posterdžijama, a nikako kvalitetnim autorima.

I čekaj, ti si se registrovao pre 12 sati, imaš jednu jedinu definiciju i već te je neko ujeo za poene pa bi da menjaš poredak,a?

Ајде бре дајте један ТАКАНАЦ

@sloba... jbt, u pravu si.

@reme ne mogu da zamislim nase ljude da daju pluseve tek tako :) razndomly. realno, puno vise ima onih sto pucaju minuse.

al treba zatvarat temu, svakako :)