Prijava

Ovaj predlog je verovatno već bio ali nisam uspeo da ga nadjem. Predlažem da se uvede pravilo, da pre svake objavljene definicije autor pročita i oceni minimum 20 tudjih. Ima mnogo dobrih definicija koje ostaju na malom broju glasova. Moglo bi i da stoji u profilu autora nešto poput proseka dnevnog čitanja i ocenjivanja defki.

Ma uopšte nije bio

tasmanijaska hoces ono standardno ubijanje ili nesto novo?

ЗА! мада ће те сви сад исхејтовати ал ајде,,, ЗА

Hahahaha što volim ove sitvacije kad je od 10 aktivnih tema 5 o tome kako povećati čitanje definicija lolo

daj neki predlog za poboljšanje sajta mislim da će biti dovoljno :)

Ja sam za. I još predlažem da se uvede pravilo, da pre svake objavljene definicije autor pročita i oceni minimum 20 tudjih. Ima mnogo dobrih definicija koje ostaju na malom broju glasova. Moglo bi i da stoji u profilu autora nešto poput proseka dnevnog čitanja i ocenjivanja defki.
Ne znam je li neko ovo predložio, ali evo meni sad pade na pamet.

ljudi bi delili 30 pluseva za 10 sekundi kako ne kontate

Svako može da lupi random 20 pluseva na brzinu :)

A zasto 20? Sto ne 21?

Ljudi, rekao sam da nisam nasao aktivnu temu, bilo bi lepo da umesto hejta date link.
Fejz, hvala.

gamby - Hahahaha, sad imam.
Dusan - Pa nek dele pluseve ili minuse, nebitno, samo nek čitaju.

sofist pročitaj moj post da kraja nije baš toliko dugačak
Šta možeš da zaključiš iz njega ?

random plusevi i minusi. Daklem nema čitanja, ništa lakše od toga. Oduzme im čitavih 5.5 sekundi života.

Da, Dusane, ocena ne bi bila merilo kvaliteta. Razumem to, ali me nervira kad vidim da je neki bzv poster dobio preko sto pluseva a neka dojajna defka jedva 20.

I napisati lektiru o pročitanim definicijama.