Prijava

Нисам 100% сигуран да се води под виртуалне машине али Returnil System Safe би треба до буде ствар која ради посао.

Дуго га нисам користио, раније се и другачије звао (Returnil Virtual System чини ми се) и имао је једну функцију - од момента кад му укључиш виртуализацију, БИЛО КОЈУ промену да учиниш на системској партицији ( add, move, edit-write, delete БИЛО ЧЕГА) - то си учинио виртуелном систему. Ваздуху. Све што ти преостаје јесте да рестартујеш комп и систем се враћа на стање пре укључења виртуализације...

Веома корисна ствар, јер си могао да зајебеш било шта а мана је била та што је магија трајала до рестарта система, тако да није програме који су захтевали рестарт после инсталације било могуће тестирати.

Е сад, како шмекам нову верзију - изгледа да је и тај проблем решен и да је виртуализација могућа и пре и после рестарта.

----------------------------------------------------------------
Иначе мој омиљен програм који ради и виртуелизацију система (поред своје основне функције) је - NORTON GOBACK.
Небо нек' му душу прости, био је добар док душмани не престаше да га развијају.
NORTON GOBACK-у, увек ћу те волети и патити због тога што више ниси са мном.
----------------------------------------------------------------

Cao svima, nadam se da moze neko da mi pomogne...ovako imam dva kompa, onaj kao stabilni koriste deca, ja sam uglavnom na lap-u, a problem je sledeci
Instalirala sam Daemon tools da bi skinula neku igicu, medjutim na lap-u nece da radi, Windovs Vista je u pitanju, dok na ovom stabilnom radi??? I kada ga instaliram na lap-u,pravi mi probleme nece da brise virtualne uredjaje, vec mi samo restartuje komp!!! Zadaje mi bas glavobolju, ako ima neko da mi pomogne bila bih zahvalna!!!!!
Hvala unapred!!!

Ja sam za različite sisteme pravio posebne particije. Od VM koristio sam Oracle VM i tu sam probao sa različitim OS - zadnji Mint. Neko je spomenuo brisanje c diska - virtuelna mašina pravi "svoj" disk i on nema ništa zajedničko sa "pravim" hdd inače ne bi moglo da funkcioniše kao odvojeni OS.
@gaga nisi napisala koji ti OS koristi "stabilni" pc, da li su oba OS 32 ili je jedan 32 a drugi 64 bitni OS. Predpostavljam da tu leži problem, ali koliko je meni poznato instalacija DT na win Visti i 7 mogu da budu problematični. Ja sam pre koristio alkohol (davno beše) jer se pokazao meni boljim. Takođe ako koristiš krekovanu verziju DT možeš da imaš problema i sa programima za zaštitu i sigurnost. Na kraju virtualne drajvere pravi svaki program za sebe (alkohol, DT,...) pa predpostavljam da ako je napravljen od drugog da ne možeš sa DT ni da ga obrišeš.
Bolje probaj sa nekim drugim programom, imaš dobrih besplatnih koji će raditi posao. I kada dolazi do restarta, da li tada imaš i nekih poruka? Uglavnbom gledaj da uzmeš neku zamenu.