Prijava

Koja lolčina od teme. :)

Blasfemija.AMD se sporije zagreva, a Intel je bolji za igrice.

Интел, зато што је мени интел пентиум инсајд! лолололо

obecali mi moji pentijum 5 ako prodjem odlican

Hahahahaha, vecu trol temu nisam video skoro!

:))

Ајде, кад сам већ ту и кад се већ сви разумеју у процесоре... Како да сазнам да ли ми је процесор тријесдво- или шездесетчетворобитни?

Имам Toshiba Satellite L300, у цонтрол панелу пише Intel Pentium Dual CPU T3200 @ 2.00 GHz.

@Dzimi kliknes na ekranu properties pa ides na settings i ispod ces da imas color quality ako imas 32bitni reci ce ti highest 32 bit ako imas 64 reci ce ti Highest 64 bit.

@Dzimi kliknes na ekranu properties pa ides na settings i ispod ces da imas color quality ako imas 32bitni reci ce ti highest 32 bit ako imas 64 reci ce ti Highest 64 bit.

Има 32 и 16. Чек, бре. :) Зар не зависи од система то? Ја на овој верзији XP-a технички не могу да имам више од 32.

Ко је отворио тему, па обрисао први пост?

Ко је отворио тему, па обрисао први пост?

SEEK AND DESTROY!

@Dzimi pa ako ti je highest 32 onda ti je 32bitni sta znam

Dzimi,
64-bitne instrukcije ti ima proc.
http://ark.intel.com/Product.aspx?id=37160

Skini lepo CPU-Z, startuj, sve ce da ti izlista.

HAHAHAHAHAHAHA, koja provala ovo za color quality i procesor, a jooooooooooj!!!
Samo mi reci da se salis, mislim zvucis mi dosta ozbiljno, a nemoguce je da si ozbiljan?

Да ли то значи да ће комп боље да ми ради ако инсталирам Windows 7, пошто имам 4ГБ рама, а XP ми тренутно препознаје само 2.87? Капирам да би седмица то боље искористила.

Moci ce da alocira svih 4 GB, ali da li ce da radi bolje, to je vec subjektivno. Kad stignes, ti instaliraj pa probaj, ne gubis nista. Ja sam sa 64-bitnom sedmicom bio zadovoljan.

Благодарим.

@niknejm ma de znam video jednom kad sam proveravao nesto na kompu mislio sam da je ovo to mada i ne razumem koja je razlika izmedju 32 bit i 64 bit ako moze neko da mi pojasni

Ja sam otvorio,ali sam obrisao post jer je tema od starta ispljuvana. Samo sam hteo da bude nekih komentara na tu temu. Ipak je to glavni deo kompa. :)

AMD zato što taj imam.Sad sam kliknuo na protertiz.

Pa bolje ti je 64-bit ako imas vise od 3GB rama, ja imam 3GB i QuadCore procesor, i sutra cu da instaliram Windows7 64-bitni.