Prijava

Imam problem enormnih proporcija. Opera mi stalno pokušava reći da nemam instalisan fleš plejer (mada sam ga downloadovao i instalisao 10 puta u proteklih par sati), iz čeg slijedi da mi ne funkcionišu jutjub, virtual drumming i te stvari. Do jučer je stvar bila normalna, ne znam šta mu je danas.

Moje raznorazno pitanje: Šta da radim, u pičku materinu? :)

конкретан одговор, користи мозилу лололо

ahahaha neću, opera se više šareni :D

Meni se to dešavalo sa mozillom. Imao sam trojku, i kasnije instalirao 4 beta. Sve add-ove koje sam skidao automatski su bili prebacivani i instalirani (u program files-u) tamo u folder za mozillu 3. Samo sam kopirao folder s add-ovima ovamo u dio za 4 beta i sve je bilo ok.
E sad ne znam da li si i ti instalirao betu preko stare verzije opere. Ak' jesi ovo ti moze pomoci. Ako ne, jebiga :)

Е, онда ћути и пуши лолололол

@stoka I ja imam isti problem, mada sad koristim Google Chrome.

Faca, idem to da probam, hvala :D

menijesamodosadno, dođi u Grčku, dođi dođi u Grčku pa ćemo da vidimo ko će da puši :D

probao sam, al ne funkcioniše, hvala svejedno :/

Za svaki slucaj da napomenem: radi se o folderu "plugins" koji je u mozilli odma tu, da se tako izrazim :), dok se u operi nalazi u "gstreamer".
Ak' si taj kopirao i nece, nista onda.

A bogami, ima ga i u "program". Boli te kurac, kopiraj obadva (al' direktno: gstreamer i program) :))

Sve sam ja kopirao u svaki folder XD Sad ne radi ni Opera. Instalirao sam Chrome i sve funkcioniše perfektno :D

Ahahahahahaha jesam zasr'o :D
Sad pokusaj kao ona cetiri informaticara kad nece da upali jugo pa jedan kaze: A da mi izadjemo pa opet udjemo? :)))
Jebiga, drz' se ti chroma, a mozillu ti toplo preporucujem.

Trebalo je da ponovis instalaciju Opere, to ti je lako resenje koje ne iziskuje cimanje. I onda instaliras flash plugin, i nema glava da te boli.