Prijava

.... za dakle bilo koju priliku: rođendan, godišnjicu, novu godinu, dan zaljubljenih, šta god.

Momci, šta volite da dobijate od vaših lepših polovina kao poklon?
Devojke, šta volite da poklanjate vašim jačim polovinama, i na kakvu reakciju su nailazili vaši pokloni?

BEZ SPEMA, MOLIĆU FINO - TUŽAKAĆU.

Ne spemujem, vama je to lako. Za svaku priliku možete da nabacite malo seksi rublja i ima da zapamtimo taj dan... :-) Zadovoljni smo sto posto!
A može i nešto iz Armi Šopa , ako ovo prvo nema tehničkih mogućnosti(čitaj meca)...:-)

BEZ SPEMA

ALI KAKO!!!? ovo je savrsena prilika!

Meni su iskreno omiljeni neki znaci pažnje....
Parfemi se potroše, igračke se pune prašine i prolazimo pored njih kao da ih nema, dok neke stvari čuvamo...
Bar ja...
Imam par nekih kao čestitki, u njima je više iskazana ljubav nego što je čestitano nešto, ali meni je to baš drago i to čuvam....

Neki znaci pažnje, recimo, što pomenuh te igračkice plišane, ali da npr ti staviš nekom međedu da drži neku poruku u ruku ili ako ima majicu da pišeš nešto sa unutrašnje strane i slično....

Ja sam mojoj curi za rođendan napravio čestitku od stare gramofonske ploče, manje, zalijepio sam naše slike onamo đe dođe onaj tekst za spisak pjesama i ne sjećam se čime urezao na ploči slova, ispisao što sam htio, a ona zna da baš volim muziku...
Mislim da mi je to jedna od kreativnijih stvari koje sam uradio

Uf, što bi ja spemovao...
Penzioner objasniJo. Sve što je u vezi sexa mož da prođe

Ja sam mojoj curi za rođendan napravio čestitku od stare gramofonske ploče, manje, zalijepio sam naše slike onamo đe dođe onaj tekst za spisak pjesama i ne sjećam se čime urezao na ploči slova, ispisao što sam htio, a ona zna da baš volim muziku...
Mislim da mi je to jedna od kreativnijih stvari koje sam uradio

HAHAHA! SMarko, i ti si lud ko ja!lololo!

Ma mora se čo'ek nekad potrudit, majku mu :)
A dobro, uz to sam joj kupio i skejt :)

Mene sramota da kažem šta sam poklonio devojci (šta sam napravio, bolje tako da kežem)

Ja dajem neke ne mogu reći neuobičajene, već šašave poklone. Tipa kaktus falusnog oblika ili praseće papuče-
http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201004/21773/medium_imag0020.jpg?1297521389

Poenta je nasmejati se. Shvatiti koliko čovek može da bude blentav i tako to. Ne znam, možda zvuči patetično, ali volim da poklanjam stvari zbog kojih će se neko nasmejati svaki put kad ih ugleda. :)

Lemaja: ja najviše volim da dobijam majice u skladu sa svojim muzičkim ukusom, jer mi dugo traju (godinama) a i muzika je nešto što najviše volim.
Ne volim da dobijam diskove, parfeme, i tako te gluposti, smaraju.
Osim gorenavedenog, volim da dobijem nešto što je taj neko/neka sam napravio, pa makar bilo od toalet papira.
Eto kad bih ja birao šta da dobijem bilo bi tako nešto.

EDIT za neke osobe sa kojima sam u boljim odnosima jako volim kad mi poklone minđuše, jer je to sitno, i mogu stalno da nosim