Prijava

Postavio sam defku i nije se baš najbolje pokazala, pa sam je ja obrisao. Kada sam je obrisao tkzv. poeni su se vratili u prvobitno stanje(pre defke), a onda je nekoliko poena nestalo. Da li to znači da se i ta obrisana defka računa u ukupnom skoru? Nije se sada desilo, nego mi je palo napamet, čisto informativno pitam...

Ne... Možda ti je neko lupio par minusa na druge defke

Јел ово скривена камера ?

Idi prijavi hejt, možda ti neko lupio dva-tri minusa.
Dokle ćete da prijavljujete gluposti, kakvi bagovi, kakvi kurci-palci, brate opusti se, koji minus manje više, koja je razlika? A i mogao si lepo da postaviš pitanje u pitanje autor odgovor moderator.
Lock.

Otkud ja znam ko odgovara na ovoj temi. Nisu u pitanju bili minusi na drugim definicijama, jednostavno je par poena nedostajalo u ukupnom zbiru...

pa piše, odgovor-moderator. Ne znam, šta bih ti rekao, o koliko minusa se radi?

Nije veliki br. nego sam hteo da znam da li se defke sa groblja računaju. Očigledno ne, dobio sam odgovor, pa može lock :)

Idi prijavi hejt, možda ti neko lupio dva-tri minusa.

lololololo

Ali moraš da pišeš kaps lokom, moderatori slabo vide.

Ali moraš da pišeš kaps lokom, moderatori slabo vide.

hahahahahahaha...GAMBY JEBE!

E sad je stvarno dosta.
Predložiću da 500 poena bude limit za otvaranje tema.
Stvarno otvarate teme za budalaštine.

Nije, dečko lepo pita.

Imam još jedno pitanje:
-Kako se ovaj podforum zove? Prijave bagova ili spam?

Mito, pitaj remea na pvt, on je moderator, objasniće ti.

LEPO SAM IM REKAO DA NAPIŠU KAPS LOKOM DA SE VIDI
ZOVE SE PRIJAVE BAGOVA

Brate ti nisi prijavio bag nego si otvorio temu jer ti je neko dao nekoliko minusa, kapiraš?
To nije bag, a ova tvoja tema je spem.

Idi prijavi hejt, možda ti neko lupio dva-tri minusa.

Ali moraš da pišeš kaps lokom, moderatori slabo vide.

evo recepta. :)

Nego ovo su prijave bagova, a ne pitanja članova koliko ja kapiram. Imaš temu za to.

Nije veliki br.

S obzirom da imaš čitavih 10 definicija nisam ni mislio da je veliki broj.

Капс лок без јебања маме и уске женске родбине прође благо незапажено. Дакле големим словима да им јебеш све па ће ти одговорити. И обично се појави баг да не можеш да се улогујеш неко време или во вјеки вјеков. Али то није тако страшно као ти силни минуси.

UČITE LI, MOMCI, UČITE?

LJUDI ŠTA JE ONO KAKVE SU ONO REKLAME U SRED DEFINICIJE? MISLIM STVARNO MI SMETA!!!