Prijava

Evo, bas sam malopre otvorio istu temu, pa me je Matriks ljubazno uputio ovde. Definitivno ZA! Otkako postoje odabrane definicije, ljudi jedva da ocenjuju ostatak definicija. Ovako bi i neke od kvalitetnih zaboravljenih defki imale sansu da budu vidjene.

Да се мене пита вратио бих оне слике што су биле при дну, некако је потпуније све изгледало. А да би се спријечило рекламирање, ограничио на једну слику дневно умјесто пет (како је било).
Али ето, не пита ме се... :)

И још кад би дефиниције аутора које пратимо биле исто мало промјешане... Их, пјесма! Ал' ако се не варам, каизен рече неће да може :)

ZA! Bilo bi odlično, i povećalo bi se čitanje defki, jer većina ljudi, kada čita, naleti na 10 apsolutno debilnih defki, i odustane od čitanja, i spiči na forum...

Za, naravno. +1 od mene

Za. A moglo bi se i proširiti tako da se umesto sira i vojne muzike (dok nije ubila u pojam) ide neka random definicija.

ZA! Bilo bi odlično, i povećalo bi se čitanje defki, jer većina ljudi, kada čita, naleti na 10 apsolutno debilnih defki, i odustane od čitanja, i spiči na forum...

Slažem se brate,odlično si rekao...ZA !