Prijava

znate kakav duvan
sad sam bio do bloka nekog sa ortakom,uzeli neki duvan dao nam njegov ortak besplatno po pljugu celu,da isprobam,ono je prejezivo,prejezivo nas uradilo...
a zamotano je u obicnu cigaru,nema miris i jebe mnogo ljuto i da dodje pandur iscepa to nasao bi DUVAN...prejaka stvar,odusevio sam se
ima da jebeno menjam pelene bebi sestricju 5 dana da bi izmolio kevu da mi da pare za malo vise toga
a ono je predvidjeno da vise osoba prze po jednu pljugu i opet se onesvescuju,a ja i ortak svako po jednu celu,haahh...mnogo sam se unezverisao,a sad lebdim i chill sam fino

znate kakav duvan
sad sam bio do bloka nekog sa ortakom,uzeli neki duvan dao nam njegov ortak besplatno po pljugu celu,da isprobam,ono je prejezivo,prejezivo nas uradilo...
a zamotano je u obicnu cigaru,nema miris i jebe mnogo ljuto i da dodje pandur iscepa to nasao bi DUVAN...prejaka stvar,odusevio sam se
ima da jebeno menjam pelene bebi sestricju 5 dana da bi izmolio kevu da mi da pare za malo vise toga
a ono je predvidjeno da vise osoba prze po jednu pljugu i opet se onesvescuju,a ja i ortak svako po jednu celu,haahh...mnogo sam se unezverisao,a sad lebdim i chill sam fino

ovo je prejezivo ljuto,ali prejezivo...
danas sam sishao sa tim ortakom do bloka nekog do lerdija tih u gajbu,jednog znam odavno i gotivili smo se,dali mi 12 grama za cenu od 5
bili tu jos neki likovi
od dva cima sam se preunezverio i rekao ja ne mogu vise ovo da pusim
od dva jebena cima
sve vutre koje sam pusio nisu jake kao ta dva jebena cima
unezverio mi se mozak,a ovi ludaci prze i rolaju,prze i rolju i u formi pljuge i u fprmi dzointa
ne gase jebeno,samo biju i biju i biju,ja ih pitam KAKO MOZETE
oni kazu nesto u fazonu ma navikli smo se na ovo i nas je u pocetku preljuto radilo
ovaj lerdi sto ga znam odavno mi prica kako je tripovao da nestaje jebeno,a drugi lerdi trcao preplasen po gajbi lolo
carevi su,ne samo sto su mi dali 12 gr za cenu od 5,nego su i od svojih zaliha uzeli i srolali mi pljugu da sprzim kad dodjem gajbi
a ta pljuga je tako preljuta da sam satima cimao po malo i tek pre nekih pola sata ugasio
ja sam navikao na vutru,a ovaj duvan je preljut,ovih 12 grama kod mene potrajace xd

ljutoljubazni duhan ljutoljubaznjo objasnjava

preljuto razbijen sam...ovaj put nisam odbio nego se pridruzio onim ludacima iz blokova i sprzio cak i vise od njih...preselili su se negde,neki nenbg,ne znam ni koji je ono deo grada lolo...a kad sam isao do njih pokupili me kolima,nenormalni su u kolima przimo,ovaj jedan zapali,a pandurska kola pored i kao ae da stavim pojas ahahh...i dodaje ovom sto vozi,a ovaj geda u buksnu zabo i morao naglo da ukoci da se ne skuca u bas...i kod njih sam u gajbi sprzio dosta,bas su carevi,odem kod njih przim i jos mi dali duplo vise nego sto sam platio da ponesem gajbi...a bio je problem vracati se,jer sam bio u nekom dejan cukicu delu grada i jos murija svuda i jos ja prepijanonavaren...

ako neko hoce da zavrsi od njih(garantujem havariju) nek to uradi preko mene
nece da im shirim br,al hoce ovako da me pocaste sa 2,3 mica ako im dovedem mushteriju ovako sa mnom i to je do jaja,cimacu i ove moje iz kraja,milijardu njih,ima da sakupim 7 milijardi gr lolo

e i ako mi neki rendom nepoznat lik ili neko ko mi je sumnjiv ovde posalje pvt,ne odgovaram

JOPET CE KURIR DA RADI!!!

kurir moze samo drkanje da radi xd

Kurir moze da procita blago cara Radovana

edi se zajebao zato sto je ostavio link do sajtova onih za prodaju svakakvih opijata ...to je ko da ostavis lerdijev broj na forum i kazes zovite i trazite tog i tog ahahah...

kad sam vec musasiju rekao da je smorcina onaj jedan post na temi ,,raznorazno pitanje,, da kazem da mu npr ovde postovi objasnjavaju

hahahah, to je jer si ti postovao sve hahahahaha

Zdrawo Nikola. Nemoj biti uplasen.

Treba mi da kupim 200 grama droge. Mozes li da mi prodas sutra uvece tacno u 21h. Bicu na Terazijama, stajacu sam u prolazu kod Meka naslonjen na onaj automat za fotografije. 185 cm, 80 kg, kratka crna kosa, plave oci, naocare nosim. Bele patike, crne pantalone, narandzasta monterica na kojoj pise Mont. Lako ces me prepoznati. Imacu pare za 200 grama droge. Zovi me po imenu kad me vidis. Zovem se Branko. Zelim samo da kupim 200 gr. droge. Imas li?

hahahahah ome

zdrawo Данкан Фергусон,bicu kod meka 24.01.2015 nosicu crnu jaku i kapuljacu,mahacu ti i imacu kod sebe 200 grama droge

Vazi se Nikola. Budi ljubazan i nemoj da kasnis. I molom te imaj kod sebe 200 grama droge. Najljubaznije te molim.