Prijava

nisam duvao od letos, a i tad sam nesto malo u drustvu... matorim.

sinoć nešto vanredno

Preksinoć nešto uredno.

cornelije
sinoć nešto vanredno

Šta, pušta ti na ventilu pa moraš da duvaš stalno?

zdrawo Данкан Фергусон,bicu kod meka 24.01.2015 nosicu crnu jaku i kapuljacu,mahacu ti i imacu kod sebe 200 grama droge

i još 200 za još jednog momka koji se zove Dragan i koje će me čekati u prolazu kod Moskve.

izmedju ostalog i to, posle sam išao na pumpu da sredim prednji desni

sto bih voleo da mogu sad da se izvrnem i slusam ovaj stoner i izoveravam, al se bojim paranoje pa ne smem
https://www.youtube.com/watch?v=rb-sirShJKw

ja sam odlučio da prstajem. uredno sam sinoć ispušio svoj zadnji džok za neko neodređeno vrijeme.
olaniče, uzgred rečeno, prije neko vrijeme sam na nekoj partiji vario sa nekim do jaja likovima robu iz bga. imala je miris mentola i bila je blaža za puštiti. nas 7 se prebilo od jednog dožka, prosječnog. počeli tripovati neke gluposti i svi smo od reda pozabadali. stoner teški, nestvarno mi je djelovalo da od jednok kdža 7 likova padne... i to likova koji puše po par godina.
moje pitanje, šta stavljate u marihuanu, majku vam jebem beogracku!?

bas preljuto jer je prskano svakakvim sranjima...na bezaniji pogotovo,jedan iz centra dosao ovde,prica kako moze sprziti sve koliko god,usisava lagano i sve,a kad je przio s nama izbezumio se,povracao,premucnu facu napravio,rekao da vise na bezaniju dolaziti nece xd

Preljut avatar ollaniche stavio si

sadam jede hashish

znači nije do mene, ovde vutra jeste zlo.
kakvu lepotu sma pušio u beču ajao, još nema cimanja nikakvog, crnje prodaju na 2 minuta od ortakove gajbe, samo dođeš do njega ćao ćao gotovo.

mylycinog caleta drzim u trecoj ladici

E..malo mi se kenja oko ove price sa tamjanom. Je li iko od vas imao iiiiiiikakve dodirne tacke sa tim? Bio sam u prilikama za sve vrste i tipove instrumenata, ali nikad mi niko nigde ni u kojoj price ikad, ponudio ove crkvene orgulje. Niti spomenuo... samo ovi po novinama i na tv.

JBT gledam zadnje komentare i ko da slušam ortaka koji je pušio soljeno horsom...