Prijava

<pocetak offtopica>

Pa i ja imam kuniće, pa se ne kurčim.

e to jos nisam probala! moze neki kurs za mene i energy, moramo da se edukujemo konstantno!

energy, nema frke, upotrebicu kanapce!

<kraj offtopica>

Kad sam svario gambija i fejsa, mogu i tebe.

Teške reči...

De se bre kurčim, Enerdži?
Ja pomenula kuniće, a vas dve lisice, pa lisice.
Bale da pođu čoveku na usta :)

hahhahahha Vejv genije :DDD
P.S. Ko je ovaj PAPIRNATI KESO?

Pa Maro nemam ja pojma, bilo par mutavih koji nisu znali da se jave, no odmah pohrili da se ulizuvaju mudovima! :D

Maro, pa druži se s nama da ti pozajmimo!

Oću bre Enerdži, sunce ti jebem.
Na adi posle razmenjujemo otiske, dok ravničari boćaju

energijo, nisu teške riječi, likovi su mi bolji uživo nego na sajtu.
A ovaj ludov fejs je ladno mogao ostati ovde.
I krivo mi što nisam vidio gambijeve cokule.

Mislim da je kesa Fejz :)

energijo, nisu teške riječi, likovi su mi bolji uživo nego na sajtu.

Dub, zajebavam se, svi znaju da je VOLEM Fejza i Gambeta! I uživo i u prenosu!

Nato,jes ba.

Oću bre Enerdži, sunce ti jebem.
Na adi posle razmenjujemo otiske, dok ravničari boćaju

Aj se družimo pre Ade, dog smo se još pre sto godina!

И да Боби Браун... јесте кул и све то што је био ал ми се чинило да њему није баш пријатно са нама, ал оно вероватно грешим... Пикао је стони фузбал са нама и спрдао се, не знам како сам стекао утисак да му било непријатно :))

Ко је Најлон кеса ?
Мислио сам да сам свима попамтио надимке те вечери, али грешим.
Мени је било пристојно, без много брљања, што је најважније. Нисам имао намеру да се задржим толико, мислио сам до 10, пола 11 најдуже, али је друштво било за причу, па сам се задржао до 4 ујутро. Испратио ситуацију и последњег вукајлијаша из локала у комаду. Провокација ни међусобних ни са стране, није било. А, сад интриге и ко се како обукао, фризуре и то, то је друга прича. Не придајем значај томе.

http://vukajlija.com/forum/teme/21049?strana=35#post_1096729 ево одговора на твоје питање Боби :)

Највеће негативно изненађење је Катија... очекивао сам ХАЛТЕРЕ а добијо сам само провидну мајцу так да ниси испунила очекивања :))) Ако ме разумеш... и без шале, да очекивао сам кул Катију фину и лепо васпитану, и то се и десило.. Катија РУЛЗ!

Фејс сине, ниси ти ништа добио, ако ме разумеш :)))

Što smo stisnuti, ccc.

Fejz kako ono bi u stonicu pukla petarda:)

Vas treba staviti u kavez da se međusobno ujedate dok ne popadate od umora. A onda svi na pivo lololo

пајко јел мислиш на ову петарду

П.С. Нагласио бих историјску победу у стоном фудбалу Београд(Хуго, Фејс) - Нови Сад (Френки, Мулуца) 5:0

ил је била још нека петарда Ч=

Ne znam ko se zajebava,troluje ili sta vec radi,ali ja bih samo dodao

Ko će se popičkati, pa ja bih mogao sa svakim od tih ljudi opet da odem na pivo.

Evo danas sam bio u NS-u,ali nisam hteo da smaram ljude,isao sam poslom,ali bogami svaki sledeci put ima da posaljem PVT svima,pa ko hoce na pivo-hoce,ko ne moze da me smisli,neka opet dodje,pa cemo da izgladimo.On neka sere,a ja cu samo vikat' "yes yes"!
I svako od njih ce biti kod mene rado vidjen gost kad dodju 'vamo.S- ljubavlju,Bozen kozmetik.

Bvdlga, upravo sam imala deža vu kad sam pročitala tvoj post, jesi siguran da ovo nisi nekad već rekao? :)

Koliko znam,nisam. :D

Лол бинга, ти иначе ниси из нса? Видела сам те у модени данас погубу један хаха :)
Ма окупљање је било супер. То се тресло, то се певало, ломило, частило, али ми нисмо били тамо. Ми били код Френкија и у Обломову.