Prijava

Građevinijada, arhitekturijada, ekonomijada, pravnijada, i te pičke materine...

Nisam vidio ovakvu temu, pa da priupitam koju...

Idete li na ove fešte? Važi li i za vas pravilo da kad jednom odete više ne propuštate? Kako idete, kao ilegalci ili sami plaćate sebi krevet? Ima li vas da idete na jade nekih drugih fakulteta? Ima li fakulteta koji organizuju jade u inostranstvu (ne mislim ovdje na Crnu Goru i Ohrid)? Ima li neko da je skoro završio faks, pa da uzima godišnji odmor da bi otišao na jadu? Kad sete se bolje proveli, na ekskurziji ili na jadi?

Evo, ja sam prvi put bio prošle godine na građevinijadi, u Budvi i bilo je odlično...
Nas 7 u dvokrevetnoj sobi, ali preživjeli smo nekako, turbomaksimusi i te pičke materine... Provod je bio najbolji do tada u životu, jebeš ekskurzije i kampovanja sa jaranima iz kraja... Toliko je dobro da sam stvarno upoznao ljude koji uzimaju godišnji odmor da bi išli na građevinijadu... Ove godine sam čuo da će biti na Kopaoniku, pa ću vjerovatno sa nekom ekipom na arhitekurijadu, ako oni budu išli u toplije krajeve...

Bez spema! Osim ako niste nešto KRESNULI na građevinijadi, mašinijadi ili elektrijadi!

ne mogu da vjerujem da ova tema nikom nije zanimljiva, ali baš nikom...

LOCK na ovo

ne kapiram temu buri...
Šta, sajam građevinarstva i pičke materine? Meni je to ok, ali nisam u tim vodama. Ja gotivim grifone i meduze na kapijama.

dok sam ja studirala mi nisamo imali te pickerijade... a mozda i jesmo ali sam ja bila suvise kul za tako nesto, ja sam iskljucivo po privatnim kucnim zurkama isla... ifyouknowwhatimean....

ma jok, brate, ne mogu da vjerujem da niste čuli za to buxo...

jbt, kao neka mini ekskurzija iz srednje škole... ono 5-6 dana, more ili planina i žurke do zore... budu neka takmčenja u znanju i sportu koja niko ne jebe ni iz glave... to imaju svi fakulteti, i nisu nikakvi sajmovi

dobro lema, ne idem ni ja na žurke fakulteta po klubovima, osim na brucošijade... jebi ga piletina, ovo ono, pičke materine

jbt, kao neka mini ekskurzija iz srednje škole... ono 5-6 dana, more ili planina i žurke do zore... budu neka takmčenja u znanju i sportu koja niko ne jebe ni iz glave... to imaju svi fakulteti, i nisu nikakvi sajmovi

JA srednju završio pre 10, faks pre malo jače od 2 godine. Totalno mi nepoznato, veruj. Ako ne računamo ekskurzije i izlete...

koji faks???

Zašto tri komada ??? :)
I nemoj da se smeješ naglas kad ti budem rekao koji fax!

neću...
samo onako tri komada, slučajno

Pedagoški fakultet.
BEZ SMEHA MOLIĆU!

Građevinijada, arhitekturijada, ekonomijada, pravnijada, i te pičke materine...

Nema one najsvetije, elektrijade... Na to planiram da idem već 4 godine i stalno se nešto izjalovi... ove godine bi se moglo otići, ali Manu Chao dolazi u NS 8.4. pa ne znam da li će biti para za sve to...

Manu Chao dolazi u NS 8.4. pa ne znam da li će biti para za sve to...

Čuo za to, ali ima samo oko 1500 karata, sumLJam da ću da idem.
Gledao na Exitu sa RBSS, neponovljivo, ovo sad sa novim bendom, nisam čuo...

zemo uzmi kredit i idi... lolololo

buxo, neću se smijati, ali ti mora da si se nakreso koleginica i bez 'jada, tako da...

EDIT: kako nema zemo, vi imate pravo i da spemujete, uz ispunjenje gore navedenog uslova...

ali ti mora da si se nakreso koleginica i bez 'jada, tako da...

Nisam mnogo, svega nekoliko, ma sve to kokoške čoveče...nemaš šta da pričaš sa njima, nafurane seljanke iz nekog tamo donjeg Vidova i sl...

nema ceka Lazo :D