Prijava

Moj caro, bolje da ste krenuli stopama jovi i plidua pa da se ranije odlučite na taj korak

jos ste im i za neke pare rekli da ih naguraju u dupe, nema

oprecnih sam shvatanja pliduu, ako odustanemo bicemo tamo gde i turci, bosna, madjarska...crna rupa na karti eu a deo smo evrope pripadamo tamo

Realno je debeli kingpin u pravu. Ovo više odavno nije takmičenje za najbolju pesmu, već ko je na takmičenje poslao veću pederčinu.

pa daj da pobedimo onda mi smo uvek za natjecanje

gde je i šta radi azdejković

obuces luisa u roze haljinu i pustis ga na scenu.

+ izgleda ko peder
+ debeo
+ ima bradu
+ lici na popa (pazi ti taj ugao, poseri se i po crkvi)
+ nosi mindjusu

- nema minusa, ovo je sigurica ako ocemo da organizujemo

- mora ga iskopaš iz groba jbg

Jbt kao da na slicnu foru nismo vec uzeli

stop bojlerisanju

a sto ne bi smo samo caru ovde poslali oni su i onako bipolarni.

eee moj celte rado al nemodz, nisu vacinisani

Kako Duška da ostane bez posla?

Нашао бих јој ја посао. Понедељак - субота од 7 док се не заврши.
Слободни дани нема,
празници нема,
викенди нема,
социјално/здравствено нема,

Али 32.000 има

па да види шта је мука

Е да, превоз до фирме обезбеђен

eo drugosrbijanci/sorosevci objasnjavaju kako smo zatucani mejmuni

Na pitanje da li balkanski muškarci možda mogu da počnu da nose suknje.

„Nažalost, mi kao društvo u tom smislu idemo unazad u poimanju onoga šta je prihvatljivo u odnosu na ono šta se dešava u Evropi i celom svetu“, zaključio je Radojčić.

https://n1info.rs/magazin/showbiz/novi-trend-ili-zgrazavanje-da-li-ce-balkanski-muskarci-poceti-da-nose-suknje/

Eee da znate kako vetar ladi lepo jajca u suknjici

jbt kakav intersolidan mejmun moras biti da izjavis ovo

„Mislim da ljudi kada razmišljaju u okviru šta je muški a šta je ženski, ne shvataju da su, recimo, skorašnja istraživanja pokazala da 40 odsto generacije Z ne smatra da je polna odrednica na bilo koji način definišuća za njihovu ličnost ili za ličnost ljudi sa kojima se nalaze u istom društvu“, rekao je Radojčić u emisiji „Dan uživo“.

Ovi idu uNaZad a oni drugi idu uNaPreD

Jezik progresivizma je ok koristiti ako si francuski kmet iz 18og veka pa te naložio neki baja Danton da ima napred nazad u istoriji, ali u svim ostalim okolnostima treba takve budakom u potiljak zatući

Čuj idemo unazad hahah

alo samoprozvani jebac jazavce jedan 1789. je doslovno godina kad je pala europa vidi se da ne znas nista o povijesti

A ok video sam sad video i dečkića koji zastupa stav, povlačim sve što sam rekao, bojim se ubiće ga prejaka reč