Prijava

što mu pozapinjete nogu, cz bog foruma

Mislis od cetvora jaja?!?

E Roki, aj daj onaj snimak kompletnog Stojana od preko sat. Ne znam na kojoj si temi kacio.

Mrzi me da tražim sad, kucaj samo "kolač ti je spremljen"

Ajd sad priznaj sta si turio u dzep...

Dođi pa napipaj pa vidi šta je hahahahahah xxxD

to je ključ od manastira

otvorte mi časni oci manastirska teška vrata

alo bre oće neko kurca hahahah xD

Kapiram da će u ne tako dalekoj budućnosti biti tema "Pomozimo drugu Provu da pobedi opaku bolest"

https://s32.postimg.org/aslys3hlx/ccr.jpg

тебра, ако и не цркнеш од цигара, црћи ћеш од смрада оволиког, да л' си луд да стварно ово држиш на столу јебему?

није требало да сечеш балон, могао си да пуниш до врха лагано.

ја не могу, два пикавца у пиксли не подносим, а не ово.

Brt nemoguce da ti piksla nije dovoljna

Ima debele prste brt lakse mu je ovako

Zasto sa lakija na ronhil,laki je cak dobar za ovo govno cak mu je i filter premekan i gnjecav sve sto je na toj cigari je nekvalitetno.ako je vise od 20rsd razlika onda razumem

prove, dobar si momak, obrve i sve to....al sad me podsecas na one jadnike iz Maradika sto izadju u NS u Baroku, najseljackiji klub i onda onako naruce 20 flasa piva i ne daju konobaru da odnese flase da mogu da slikaju da svi vide kako su popili 22 tuborga

Ronhil matorci puše uglavnom, pa kad nestane mojih uzmem šta ima.

A ti, Pezose, zašto si tako grub prema meni? Nisam očekivao da me voliš, ali ovakva zloba... Ne, i od tebe je mnogo.

EDIT: A balon praktikujem kad su ove vrućine jer kad u standardnu pepeljaru tresem desi se da jebeni ventilator rasprši sve po sobi, a to ne volim uopšte.