Prijava

Hahaha ajd ne pali ga brate pls

Boxeru, zašto me progoniš, momče?
Odmah da ti kažem, nema razloga da budeš ljubomoran na moje skečeve. Zašto bi bio? Pa ti si odličan skečer. Pitajmo koga god hoćete, nasumično nekog, na primer pseta88, reći će da si dobar, možda ne baš sad odličan, ali sigurno solidan skečer. Pre neki dan sam pročitao par tvojih skečeva i baš kažem nekim drugarima: vidite, ovo su super skečevi, ovaj čovek je baš dobar u tome što radi.
Znači, opusti se, tvoje mesto među skečerima nije narušeno, a i tvoji skečevi su potpuno drugog tipa, moji im ne mogu biti konkurencija. Tvoji govore o lepim devojkama, selu, skupim automobilima i televizijskim emisijama i to ti ne može niko oduzeti.
Ljubi brt!

Доручак, ВУКАЈЛИЈА ИНСТАГРАМ
http://i.imgur.com/57Ox9xI.jpg

Count ideš u pratnju.

Ja kapiram da je kant izvalio koliko su mu skecevi glupi pa vas namerno nervira sada

Ma koga može jedan Count da nervira? Nemoj me zasmejavati, pseto. Ako si boxeru tako dobar prijatelj, nećeš ga valjda sada nagovarati na neko zlo, nego mu pomoći da shvati da je među prijateljima, da je na sigurnom i da nema razloga da se oseća loše ili zapušteno.

Znam koga nemaze. Na koje zlo?

Sta pricas sada pojma nemam dal je do jutra dal do moje nezrelosti

Pa ne znam koje tačno, to me i plaši.

Ahaaa tvoji skecevi nisu haha nego da se zamislis

Pomaže Bog i Sv. Nikola, da da Bog zdravlja pa sve ostalo. Srećna slava prijatelji.

Srecna slava deky.

Lol Kauntaro nema Boh šta da se brine sujeta ovde je neprisutna. Batali se skeča ozb i što bi rekla jedna autorka pre 5,6 dana lezi na welcome otirač ispred Luksovih vrata i nastavi mu biti pudlica
Lubi brt pls ok

Čim moraš da odgovaraš na svaki moj skeč, post, bilo šta - baš ti, onda mora da brineš.
"Batali se skeča". Zašto bi mi govorio da se batalim skeča, ako ne brineš?
Znači, ima tu neki kompleks, ja nisam stručan šta je u pitanju, ali, kao što rekoh, među prijateljima si, slobodno kaži. Da li misliš da si premali, premršav, neobrazovan?
Ništa od toga nije tačno, a čak i da jeste, da se ispraviti i možeš posle mirno da nastaviš sa životom, klabingom, skečevima i svim onim što vi, mladi, radite.

Zaboravio sam da kažem: Pozz, brt
izvinjavam se

Luksova pudlica? Čuo sam da je taj Luks jako zajeban. Navodno.

zadnjih godinu dana kada god se smorim, uvek gledam jednu od 3 epizode "keče sa krajišnikom"
https://www.youtube.com/watch?v=TWBYSxZNp2E

Eto Kaunte jbg pa ti posle ja kriv.
Ne bi verovao koliko je daun sad ovaj tvoj post. Nemoj se pravdati brt ovo je moje mišljenje samo jbg
I nemoj te jajarske fore ispod pojasa na koje nisam obratio pažnju jer sam preveliki gospodin