Prijava

Massimo Duty je u pitanju

Kolko para to?

Nije moj stil al.me zanima kolko kosta.

Ћилмара баци неку твоју Монт јакну или Елезе ципеле да видимо

bombaš, ja sam uvek za prihvatanje sprdnje na svoj račun, ali nećeš se oprati od besramno uslikane najk trenerke forsiranjem "e, oćete da uslikam još nešto ili aj ti nešto uslikaj" po petnaesti put

Pa samo se ukopava još više, nije klinac da ne kapira to jbt.

Што брт ја волим одело да гледам и увек ћу размењивати фотосе доброг гардеробера, сад што из неког избија сиротињски говор јебига. Ћилмара баци неку сличку брт добрих комада.

Massimo Dutti odličan. Imam njihovo odijelo za specijalne prilike.

pokazite najskuplji komad odece, al da nije obuca, osim ako je neki bas bas ekstremno skup par cipela

tipujem na prova da ima vrv najskuplji komad odece na sajtu

Hvala gospon Radj, mora se i to nekad haha

Pezose, precenjuješ me. Ja tipujem na Luksa, Pseta i Bohora.

boh nema nista skuplje od 5-6k dinara, ne racunam patike, mozda eventualno ima jaknu neku od 10ak hiljada, al ovako stvari uglavnom jeftino kupuje, i kad ga pitas kolko si platio uvek onako poveca za 1500-2000 iz nekog razloga.....luka ne verujem da kupuje preskupe stvari, on ti je od onih sto kupi graficku karticu od 1800e i tako neke preskupe komponente za komp, jedino ostaje pseto da pokaze neki komad garderobe

A šta mi znači da napišem najkuplji komad odeće kad imam jebenu lumiju. Užasno brt, ko riba sa ajfonom i Wink patikama :(

Sećam se da se Pseto davno hvalio Paćoti giljama. Imamo pobednika, nemam ja tu šta da tražim ili bilo ko drugi. Priča se da je i Deki upao u kintu, tako da sam ja totalno Raća Petrović za njih, kao i svi vukajlijaši.