Prijava

koliko sam ja skapirao...ti zavisnice bi da protestujes jer ti se protestuje...nisi ni sam siguran sto bi..cisto onako iz mode jer to vidis na TV-u...

ahahaa...da musssashi dobro si skapirao...

sve je u ovoj zemlji super i eto tako došlo mi....pa jel treba sda nabrajam šta ne valja...

računaj na mene....

mussashi jel i tebi sve potaman kao DŽimiju?...ili te mrzi da izlaziš na zimu?...

sve je u ovoj zemlji super

računaj na mene....

+

sve je u ovoj zemlji super i eto tako došlo mi....pa jel treba sda nabrajam šta ne valja...

nema potrebe..imam oci i ja...al sam nekako umoran od toga nakon godina radjenja toga bez ikakvih rezultata...ne mogu da se vrtim u krug vise...i cekaj ajde reci mi...mi sad izadjemo..i prosetamo...izderemo se ..izvizdimo....I?
skupimo 436537687 ljudi...srusimo vladu...I?
Ti budes predsednik...ja budem premijer...I?

malo verovatan scenario...:) al ako pokrenemo nešto, bilo šta, pokrenemo da vide da ima odgovornosti, uradili smo nešto...sutra će neko da se zapita pre nego što drpne tvoje i moje pare...

svi koji dođu na vlast misle da su bogom dani i da će tu da sede 100 godina..i onda nemaju blama....moraš da pokažeš zube, da kažeš "alo bre, pa nismo mi mutavi, ne valjate svi, svi ste ista govna,"...

"ne ide se bez kurca u svatove"

Zavisniče nema ništa od studenata. To samo gleda kako će nešto da jebe, jede i napije se. Uvek je tako bilo. Treba mi muškarci da najurimo bagru. Moj ćale je to nako muški odradio 5. oktobra, a evo ja sada nastasao, mada će i stari da pomogne.

Musssashe jel želiš da kao tvoj ćale ili deda provedeš zivot nadajući se da će biti bolje?

Biće nam bolje kad izvedemo rumunski scenario dva tri puta za redom, video bi posle dal' ce se neko usuditi da kraducka....

http://vukajlija.com/zabava/posteri/73646

mojne tako musssashi...šta je kurac, šta su svatovi..i ne jebu baš ni svi na svadbi....

al ne može da se ćuti i kenja samo u tramvaju....mora nešto da se uradi..ili bar da se proba...

pazi još se nismo dogovorili a već razmišljamo a šta kad srušimo vlasdu, ko će bude presdsesdnik....

pa i ako dođe drugi pa ne valja i njega ima da rušimo, al će taj da razmisli koja govna skuplja oko sebe....

tačno ovo što kaže Pjer...par njih baciš sa terase pa da vidiš posle....

Musssashe jel želiš da kao tvoj ćale ili deda provedeš zivot nadajući se da će biti bolje?

vukli su me kao klinca 96-97..onda sam malo porastao pa sam 2000...
znas sta mi cale kaze kada ga pitam koji kurac me je uvukao u politiku i ta sranja....
jbga sine..svi smo se nadali da ce sve da bude dobro kad sloba ode....
sumnjam da ne bi to ja isto govorio i svom klincu...i klinac svom..itd...naucite da plivate pre nego se udavite..

Ti oces da rusis demokratsku vlast, tj vlast koju si ti izabrao. Ne ti ali vecina gradjana Srbije. Ja sam iz Rep.Srpske i ne pada mi na pamet da Dodika skinem sa vlasti (sve i da postoji promil sanse za to). Kad studenti dignu glas onda je belaj, a kad ga dizu blejaci po kaficima koji su radili mesec dana u vr' glave, e onda je to smesno.

Kad studenti dignu glas onda je belaj, a kad ga dizu blejaci po kaficima koji su radili mesec dana u vr' glave, e onda je to smesno.

Па, већина студената никад није радила ни тих месец дана. :))

Ti hoćeš da kažeš sunašce da mi ne radimo?
A drugo ti ga u Republici Srpskoj ne dižeš protiv Dodika iz drugih razloga.
....
zavisniče moći ćemo kad nam bude do pola crno pod noktima
http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Nikad se nije uzaludno pokušati boriti, ufuraju se misle da su bogom dani svi...

Па, већина студената никад није радила ни тих месец дана. :)

A mislio sam na one klosare, sto nemaju pametnija posla kad zavrse srednju :)

A drugo ti ga u Republici Srpskoj ne dižeš protiv Dodika iz drugih razloga.

Prosvjetli me i reci mi koji su to razlozi ?

Prosvjetli me i reci mi koji su to razlozi ?

nemoj da ti javno govorim, ima ovde sa svih strana ljudi, glupo je.

sushine ja imam 11 godina staža upisanih...i 3 gosdine rada na građevini bez staža...i 6 godina rada, svega i svačega u toku studiranja...

nije problem u radu..problem je što od rada ne može da se živi...

što se tiče demokratski izabrane vlasti, ovaj narod gleda grand, farmu, dvor, šalje sms-ove na prevarantske kvizove...pa i glasa...i ćuti kad ga kradu.....,

poskupela struja-ćuti dok ima...

poskupeo hleb-ćuti dok ima

jedi govna-ćuti dok ima...

Ima krajiška BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA, PA KAŠ ŽIVIT?

Ispade da je Dodik Gadafi.
I jos nesto da ka'em. Ovde svi seru na vlast, a svako koga pitas da li bi krao kad bi dosao na vlast odgovorio bi potvrdno, pa koji kurac da menjamo vladu kad ce doci novi i siromasniji koji ce vise krasti.