Prijava

Javi ti na PVT ako si zainteresovan.

Thilmo imas pvt od mene
ok?

PVT od Saleta za Tilma:

Brate, što smaraš dečka da ti spusti cenu, valjda on zna najbolje za koliko para bi voleo da proda taj sat. Možda mu pare trebaju za nešto bitno i ne odgovara mu da prodaje sat za pedeset evra i manje. Nego ako oćeš da ga kupiš za sto evra, kupi, ako ne, nikom ništa. Pozdrav. :D

Hahahah. A onda pošalje njemu pvt.

Možemo li hitno da se nađemo i ponesi sat, ja ću poneti 55e

Hehe dobri skeceri nasmejaste me

ahahah a ojebo te sale realno

Lako je vama da zajebavate sirotinju.

sta sirotinja, a pozlaceni satovi ccc
nego sta vukajlijase interesuje je sledece.. odakle ti taj sat, dal si hteo da iznenadis zenu pa je ona rekla sat je gowno :D ili si kupio ribi za rodjendan, a ona te odjebala par dana pre rodjendan ili sta je u pitanju hajde

Uvalio mu cigan na plaži, prodao mu priču da je muški.

Kupio je za 50e u kanadi na popustu za osmi mart i pokazao sliku svoje zene iz novcanika kao lezi kod kuce bolesna je nesto a ono on preko work and travela dosao trgovati :D

Donela joj tetka iz Kanade za rodjendan, ali se njoj ne svidja, a i trebaju joj pare za fax, pa jbg... Ja sam ponudio, ako neko hoće-hoće, ako ne, opet dobro. I tako.

sto ce sat nekom da postmatra kojom brzinom stari :D

а не јбг, ако је нов 120е, не бих дао 100 за њега никако. јбг. што каже псето, пола од тога што тражиш, па и који динар преко - ок, ал' овако - хвала што си се исцимао слике да окачиш.

Čim kupiš neku stvar ona u startu gubi cenu. Da je neki kurac na prodaju nov 130 eura, a neko ga prodaje za 130, 120, ili 110, nov jer mu iz nekog razloga ne odgovara/nije hteo taj model/kupio nešto bolje sve i da ima garanciju i da odlično radi opet bih pre uzeo nov, jebeš mu mater uzeti polovno, kakvo god da je, je glupo kad možeš da dodaš pišljivih 10, 20, 30 eura i dobiješ apsolutno novo. 50, 60, 70 procenata i to je to

nije ovo nista, imam druga koji je kupio onog piadjo free postarski skuter za 300e i posle 3 godine nije hteo da cuje za manje od 450e kad ga prodavao....nekom logikom lik uvek precenjuje stvari koje su u njegovom posedu, kao da dobijaju na vrednosti jer ih on drnda...

Nevezano za ovo, video sam par primera npr lik prodaje gitaru staru par nedelja za 65 000 a nova 73 000. Razlog - ipak mu se ne sviđa/ipak mu ne leži/ne sviđa mu se zvuk/predomislio se. Da jebe rak raka ne bih je uzeo, i da se sam uverim da joh ništa ne fali tačno celu da je rasklopim, jer jebenih 8 000 dodaš i potpuno novu kupiš. A nisu male pare da čovek kupuje svaki dan pa kao jbg ipak mi se ne sviđa, te stvari mi jebeno uvek sumnjive