Prijava

Mora prvo ženi pokažem sliku, ako joj se svidi pričamo.

I naravno ako ga ne uvaljaš obroku plusu platapusu. Xd

Tilmo se ne važi jer ne zna da se cenka, iako bi trebao da zna znanje obzirom na staž u firmi koja prodaje dimljeno meso od leševa crknutih goveda sa argentinskih pampasa za 15 evra kilo..

imas i garanciju, donet je iz Kanade

lolek, ovako je i meni lik objašnjavao da mu zvučnici sa oglasa imaju garanciju...u Kelnu

solidna garancija

staviš ribu na avion kad treba baterija da se zameni, u kanadi će joj sigurno to odraditi za džabe

Pa ja znam da prodajem, ne umem da kupim. Viš kako hoće da me nasamari.

Haha a baš da se otimam pa da on diriguje cenu neću.. i što ženi da pokažeš, ako se tebi svidja ko nju šta pita.. pih.. ti si pantalone izgleda okačio o klin kad si se oženio.. a oženio si se čim si osetio mršu.. jel ti žena prva devojka u životu?

Thilmo, ne zaboravi da pitas i mamu

Haha to Rađ. Ko jedan moj drug sto vozi auto na plin bez atesta. Kaze ako ga zauatave pokazace italijanski atest sto dobio uz auto. Lolo

Jedino ako ga ukenja da ga po Nišu zaustave karabinjeri.

Labokv, zezo sam se malopre jbt. Što si alergičan kad ti neko pomene onu fotku. Xd

Labavi pa ko ti kriv što imaš njušku serijskog silovatelja. Čuti i trpi dok te jebu jer i treba da te jebu kad kačiš svoju fotku na sajt. Sam si kriv.

Ima ostecenje staklo se mora zaneniti i to je jedina mana! ! (vidi se na slikama). Sat je koriscen samo u posebnim prilikama, ko sto se vidi iz slika, nema ogrebotina na 18k rose gold, kljucevima, koznom kaisu, cak na unutrasnjoj strani kaisa moze se primetiti koliko je "nosen"jer se vidi jos otisak stampanog brenda i reljefi na crvenoj kozi, posedujem dva boxa i futrolu za sertifikat. Moguca zamena za auto, stan-garsonjeru, profesionalni alat bilo koje namene.

Radja na stranu, lepa čukica ali kupiću nov sebi jbg.. red je da se prenovim nečim, nisam odavno

Thilmo, ako hoćeš ja sam sutra u Nišu, možeš da ga pogledaš.. imaš ovlašćeni servis na NBG... kuplung, gde ti na njemu vide kožu svega ti?

Budalo to je ženski sat jbt.

ma ovo oglas za neki sat od petnes soma evra

I da...staklo još ima zaštitnu foliju, slabije da može da ima oštećenja...

Trebo si da ga daš obroku za 40e pa da nosi ženski pozlaćeni sat kad je tupan hahahah

Pa ženski jbt, piše još u onom prvom postu.

Ma ok, nego viš da on nije provalio. Xd

obrok kapiram da tako nesto mislis o svakom ko je lepsi od tebe.