Prijava

Koji ste vi bolidi.
Otvorim temu a vi nemate pametnija posla nego da spemujete i pravite se pametni.
Rosoneri stvarno si originalan.

Htela sam i ja da napišem da je Ramštajn golo govno, ali nisam uspela da nađem fin način da to iskažem.

Riči B: da, toliko ga voliš da ne znaš ni ime benda da napišeš pravilno.

Ne može kod metalaca ništa jednostavno:
Blek-melodik-pauer-spid-det metal...
Šta je ovo koji kurac?

tr00 fanovi ga pisu nepravilno zaboga znas li ti kako funkcionise mjetal svet???

Molim modove da zaključaju temu.
Nema ovde leba.

Koji ste vi bolidi.

Ovo je malo vrijeđanje.... Koji kurac ja treba da kažem kad je Ramštajn prolivčina od benda i njihova muzika koju sviraju... Treba li da ti upakujem post u sjajni papir da manje primiš to k srcu?

Cenotaph:

Death Metal
Grindcore
Nu-Metal
Doom Metal
Grunge Metal
NWOBHM
Thrash Metal
Alternative Metal
Doomdeath
Power Metal
Traditional Metal
Atmospheric Hardcore
Eclectic Metal
Industrial
Progressive Metal
Viking Metal
Black Metal
Folk Metal
Pirate Metal
Rap Metal
Christian Metal
Goth Rock/Metal Melodic Death Metal
Sludge Metal
Crossover
Gothic Metal
Metalcore
Space Metal

vidi šta ima podžanrova, majku mu

Smarko rekao sam za rosonerija i ričija, ne za tebe i mirjanu

A na stranu to što rammstein nije proliv, al ajde, da ne objašnjavamo do zore.

Nemojte me smarati ako nije industrial, pošto se ne razumem u to puno, ali ovo mi je super, slično Ramštajnu a ipak su manje poznati:

http://www.youtube.com/watch?v=Q9_-nVkG67A
http://www.youtube.com/watch?v=iu9d2XRd0zM&feature=related

Ovi su bili predgrupa Ramštajnu, super su, sa' će dođu opet u Bg al' nemam nameru da bacam pare, čuvam se za Keltse:

http://www.youtube.com/watch?v=-5OlgETw0-s

Ok je, meni je svejedno, ja se ne vrijeđam i da si meni rekao, ali će neko da te prijavi za to, pa će te banovat... Što primaš k srcu što ti neko sere po temi, to se uvijek radi...
Rijedak je slučaj da je tema čista, mislim uvijek ima oftopika

vidi šta ima podžanrova, majku mu

Something somewhere went terribly wrong...

Ma nisam rekao tebi, ti si mi odavno ok pored još par ljudi, nekako si neutralan.
A ko god da me prijavi ne može a da i taj neko ne dobije ban jer su svi izdrkali po ovoj temi i pored naglašavanja. Pa pogledaj samo ričija, naglasio sam da se NE POMINJE lajbah i on namerno od prvog posta nameće BAŠ lajbah. I to kao nije za ban? I on kao nije bolid?

Jedina muzika približna IMu a da mi se dopada jeste ona koju stvara Emily Autumn, mada se ona izjašnjava kako je to Victorian-industrial, al ajd. Dobri su joj tekstovi i muzika je baš zanimljiva (najčešće su to zvuci violine uz neku matricu).

okej, čak i onaj koji je otvorio temu oftopikuje, a samo ja koja i ne volim IM pišem o njemu -.-

Koj ti kurac bre?
I na glemu pisali da je pederaj pa im nisam govorio da su bolidi.

Mirjana otišao sam oftopik jer kao sto rekoh želim da se zaključa tema jer kao sto rekoh nema leba, to jest neću da se zamaram spemerima.

rosoneri: mnogo ti je duhovita ona slika koju si okačio, a drugo: naglasio sam svrhu teme, koja nije da se neko pravi pametan i duhovit, jebo te dal stvarno nema niko normalan da uvaži kad se nešto kaže.

Industrial i Industrial Metal su dve razlicite stvari