Prijava

4365 na Gradovi svijeta :)

Ja sam ubo Albukerki u nularicu i Sarajevo. Al i dalje ne mogu 17 iljada da pređem, pa da me jebeš.

Moram da spemnem temu ovim komentarom, uvek kad vidim ovu temu, setim se čuvenog "blaziranja" Branke Katić u seriji Otvorena vrata, kad kaže GEO-GRAFIJA :))

Ja sam pogađao dosta s nulom, Liverpul, Bejrut, Frankfurt, Marsej, Madrid, Las Palmas...

Ali me uvek sjebu Brazil i Rusija, promašim za bar 1000km. :)

~15 hiljada najviše i odustajem. Au kurac.

Nikako preko 15 'iljada da ga ebeš! A i ko poređa one afričke države onako majke mu ga...

Понавља се доста, ал неке једноставно не могу да запамтим. Највише ме јебу Бразил, Кина, Аустралија и Иран (који има једно дваес градова).

Da, da, Iran jebe. Dobro mi idu Evropa, Amerika i arapski delovi Afrike i Azije.

Australija mi uvaljuje kurac, jamačno.

17980. Falilo mi 22 poena za 10. lvl I to još dobijem kao poslednje ono govno Perl Harbor na Havajima, gde uvek ubadam 550 i malo omašim i 330. :)

Mene dosta SAD zajebavaju i neki žnj ruski gradovi. Ali Afrika-katastrofa!

9864 na gradovima sveta....Jebu me Ameri i oni crnci tipa Lesoto,itd...

EDIT:11100...popravljam se.. :P

EDIT EDITA:13500....wuuhuuuuu...ali ponavljaju se gradovi,tako da je ovaj iznad ipak realno znanje... :)

Udri od sabajle! :)

Zapravo, zum i nije tolika pomoć, mali je ekran, svaki čas moram da skrolujem a vreme teče. Popravih lični rekord na 22128. :) Australija i Južna Amerika me muče. Kina mi, recimo, ide okej, Tijandžin sam ub'o na nula.

Obrnuh igricu al sa bednim brojem poena. I to je uspeh. :)

http://img228.imageshack.us/i/gradovi.png/

edit: e oću boli me kurac sad da se registrujem na sajt, neće da mi da direct link. 18072 pojena. mršte

Samo otvori link. Pa onda View Image. :)

niko se ne hvali, jel uspio neko da premasi moj rekord od 7700km promasen grad? :D

Promašio sam ja za 12 iljada čini mi se, jer sam pomešao Novu Kaledoniju sa nekim govnetom u atlantskom okeanu. :)

auuu svaka ti cast! :)

Bleki, koliko ima nivoa? Ja stignem do 5-og i nikako da mrdnem odatle. Jebu me gradovi iz tamo nekih levih drzava za koje prvi put cujem.