Prijava

Da li je toliko alarmantno?
Naši koji se vrate otamo uglavnom kažu da nisu videli nikakva sranja...upravo jedan moj komšija, a video sam i na TV par ljudi koji su intervijuisani da kažu ovo. A nacionalna televizija opet prenosi kako je stanje i više nego loše. (verujem pod uticajem Amera)
A demokratska Amerika steže obruč oko Libije. Sve mi nekako smrdi kako je manje više sve iscenirano od strane istih, večitih policajaca, da naprave da ceo svet vidi sliku kako onaj njihov libijski tiranin teroriše narod i onda oni dolaze sprovode demokratiju, spašavaju jadni narod i naravno napune džepove do te mere da će sve da im ispada usput nazad do Amerike.

Ma koga boli kurac za Libiju? :)

GADAFI DO KONAČNE POBJEDE!

ovdje si vidi kolike smo kukavice, umjesto da sad podržimo čovjeka koji je uvijek podržavao Srbiju, mi i sada pljujemo i iznosimo neprovjerene priče o toj prijateljskoj zemlji...

Srbima je tamo bilo lepo i zaradjivali su..
Ameri ce svugde prste umesati.

pa ja se uopšte ne zajebavam, ja stvarno mislim da je sve iscenirano, namešteno i podmetnuto od strane Amerike da izgleda ovako kako izgleda sad

Ћале другаричиног дечка је био са групом наших људи провалио у неке канцеларије да би се заштитили од сукоба (претходно их нису пустили на аеродром), тако да срање постоји. Били су заробљени целе ноћи, не знам шта се даље дешавало.

О кривцима за сукобе и интересима разних страна не могу да размишљам, не разумем се баш превише, нисам упућен...

Ova tema već postoji na podforumu politika i društvo tako da modovi treba ovo da izbrišu.

Lockey ne pišeš formular u advokatskoj agenciji nemoj da si tako zvaničan.
Ma što da brišu, neka ih.. Btw. Samo da napišem da ne bude da samo spamujem: Podržavam Gadafija do kraja. Štedim kintu za ak47 i idem da branim braću :D

Lockey ne pišeš formular u advokatskoj agenciji nemoj da si tako zvaničan.

Dobro evo nezvanično:
Tema već postoji , brišite je...

1. Teme se ne brisu .
2. Pogledaj datume obe teme .
3. Otkopao si mrtvu temu .

Pogriješila si naziv teme Mrsdoglover, treba "sranje" umjesto "stanje".