Prijava

Jedno vreme je u levom uglu ispod definicije bilo opcija brisanje i plagijat, al nije imalo preteranog smisla jer je vecina klikala i na to kada da minus te to nije pomoglo moderatorima preterano.
Mogli bi da vrate te opcije, al da omoguce da to vide samo ktitori. Smatram da ljudi koji su ktitori ne bi skrnavili tu opciju, kao i da su poprilicno realni u glasanju i u tome dal je nesto za brisanje ili plagijat...

Može.
I npr. autori sa više od 5000 poena.

Pa valjda, ako je definicija losa, prijavis za brisanje i to je to? Ili ja ne kapiram nesto?

Lakše je ovako. :)

Pa valjda, ako je definicija losa, prijavis za brisanje i to je to? Ili ja ne kapiram nesto?

da...lakse je...ovako moras da kopiras link nalazis temu za prijavu i postujes tamo...a ovako ti to jedan klik...

Za, i ovo što kaže Eddie. Jer imam ponekad neopisivu želju da kliknem na dugme za brisanje i to onako da opaučim po levom kliku da probijem patos, iako, dok je postojalo, svrhu mu nisam video.

Ma kaki kurac ktitori, oni su kao objektivni, i kao među njima nema hejtera, kao oni su neki kurac merodavni?

Ode moja baba i uplati ktitor i za 200 kinti se najebe keve tvom profilu.

Jebali vas ktitori.

Protiv.

Ja sam potpuno za ovo, ali je zeznuto to što se zloupotrebljava

Ma kaki kurac ktitori, oni su kao objektivni, i kao među njima nema hejtera, kao oni su neki kurac merodavni?

Šta besniš? Naravno da smo objektivni. :)

Dakle, uplatom od 200 kinti stičeš pravo da odlučuješ šta je kvalitetno?
Pf, da, ajde ispričaj još neki vic.
Odoh da jedem, hladi mi se supa.

Ali ne za ktitore samo naravno, nego ili za sve, ili da se smisli nešto već...

industrial....ktitor nema sa time mogucnost da obrise..nego samo da predlozi dal je za brisanje...naravno da ce modovi na kraju odlucivati dal je ili nije za brisanje i sigurno nece obrisati nesto sto je jedan ktitor predlozio za brisanje..vec 5-6 njih

Ali ne za ktitore samo naravno, nego ili za sve, ili da se smisli nešto već...

smarko..ne moze svi...probano je pa je bilo sranje...mislim ja nisam ktitor i ebe mi se...al mislim da bi pomoglo modovima..

Ne samo za ktitore ali može za određenu kategoriju npr. MI u top 300 :D

Ne može samo za ktitore, to je glupo... Ja sam npr iz Crne Gore i ja nemam mogućnost da uplatim, iako sad imam ktitora jer me kumara častila...
Ali ne znam... Ja kad se bira to po poenima, nešto ne znam.... Možda je i to ok, ali ne volim tako da se izdvajam iako imam preko 10000...
Ne znam, svakako mi se sviđa ova opcija

hoću nazad moje dugme za brisanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja sam mnogo volela to da stišćem, ali NIKADA nisam zloupotrebljavala. a nisam ktitor inama više od 5000 pojena...

Meni je to bilo baš od pomoći, al su razni kreteni zloupotrebljavali, pa su izlevortirani time što su dali plus, pa videli da je u pitanju neki njihov omražen autor, označavali za brisanje, tako da sam viđao definicije sa 1 minusom a 4 preporuke za brisanje.

A bleki, koliko ti to smeta?
Je li imate spisak defki sa samo naslovima ili kako?
Mislim ako pročitaš defku, svakako je moraš pročitat' prije nego li je obrišeš

Pa tad je bila klasifikacija i lepo poređa definicije sa preporukama za brisanje, od najviše na najmanje, i ja dvaput dnevno pretresem po par strana i tako skenjam bar 90%. Mislim, ima sad kalendar gde se vrši klasifikacija po broju glasova, nije ni to loš pokazatelj, krenem od zadnje strane pa teram.

e a da li može ta opicija da se uvede samo određenim autorima? izaberete nas 30tak i samo nama otvorito tu opciju?

ja sam to mnogo volela da stišćem... a nikad nisam zloupotrebila... majke mi... i ima nas sigurno koji bismo to pošteno koristili...