Prijava

pa jericho, jeste tacna, eno ti vest u novinama, sve regularno, sa sve izjavama i fotkama...

Ај још један... да туцаш и гулиш.

brate jesi li ti ikad gulio i čistio orase i lješnik?

@ lemaja: Ma ne kazem za samu prodaju, vec za reputaciju novih vlasnika.

aha, to si mislio! e pa da, sasvim moguce... videcemo uostalom... ma ja mogu da izgajam krompir na terasi i hranim se samo time... mozda izdam i knjigu "1001 noc krompira", obogatim se i odem da zivim na bora bora..

Лемајо, кило кртоле је 30-60 динара у зависности од месеца, а кило лешника је пре по године било 1000. Па ти види.
Бури, не да сам гули и туцно него нисам мого да седим од умора. А изгледа да ће ми се
жеља испунити. Причају моји да можда узму ектар и да ми дадну да узгајам лешнике!

Doteru pazi se štetočina.
Sve što si rekao je tačno, lešnik je dugoročan ali isplativ biznis. Samo, veverice se pojave za tili čas i naprave ti pustoš. U stanju su da ti sjebu i do 40% roda...

pa sta da radim s tolkim lešnicima!? šta ako se zarati? ne moš ih prodati, a ne moš sam tolke lešnike jesti, a krompir možeš... svaša može od krompira... sad mi pade ne pamet - sirotinjski dildo! napravljen od krompira... a šta od lešnika? pleasure beeds? o.O