Prijava

Ovu temu otvaram jer me zanima nešto, al' može i da se proširi na rasprave o igrama i takve gluposti i zamlaćivanja...
Zanima me da l' postoji neka igra na foru Knights of Honour, samo što umesto Evrope mogu da osvajam celi svet?

Čuo sam da postoji add-on za Knights of honor, gde je dodata valjda Azija i ostatak Afrike.
Ja ga nikad nisam video, samo sam čuo da postoji.

Ммммм... Није баш тако.. али... глуп предлог ћу дати. Можеш рајз ов нешнс д патриотс да пробаш.

Imaš valjda Hearts of Iron, ili tako nešto. Moja preporuka je Total War serijal, posebno modifikacije

Моја препорука је да не играш тотал вар.

Total War mi se ne sviđa, ič.
Sad sam skinuo Hearts of Iron II i III a na čekanju su sva 3 dela Rise of Nations... Mrzi me sad da tražim al' bilo bi do jaja da postoji peč za KoH sa ubačenim ostatkom sveta.

Знам за оне поменуте модове за Азију... Види на форумима и слично можда је неко и ципцио свијет надјенуо. Мада не знам шта ће ти Амери... Мало је чудно да се они убаце у то доба.

Ma smorila me samo Evropa, Azija bi bila do jaja, a koliko mi se čini čak nisu ni Evropu čitavu ubacili, nedostaje deo Skandinavije... Videću sutra za te pečeve i modove i čuda, hvala :)

Europa Universalis, onako zanimljiva igra, ali kao sto sam naziv kaze, osvaja se Evropa, ali postoje neki fazoni sa kolonijama. Ne sjecam se davno sam igrao, ali ne vjerujem da ces naci neku igru da se igra kompletan svjet bas u tom fazonu, naravno osim Rizika 3D :)

ЕРЕПАБЛИК!! ТРОЛОЛОЛО!

Europa Universalis, onako zanimljiva igra, ali kao sto sam naziv kaze, osvaja se Evropa, ali postoje neki fazoni sa kolonijama.

Imaš bre mapu celog sveta, a u dvojci i trojci moš igaš i sa Apačima ili Zimbabveom ako oćeš. :)

Sad sam skinuo Hearts of Iron II i III

Trojka ima kul ideje ali je bagovita do jaja. Skineš HoI II: Arsenal of Democracy i uživaš.

Jel zna neko gde mogu da skinem europe universalis?

Inače za KOH potraži neki od tih pečeva, ili igraj nešto od gorenavedenih predloga. HOI sabija takođe, nećeš se pokajati ako odigraš.

Ljudi probajte Battle Realms sa ekspanzijom wotw, kineska strategija, sabija. Ako vam se svidi, javite se da igramo multiplayer.

Jel zna neko gde mogu da skinem europe universalis?

Probaj ovo:

http://thepiratebay.org/torrent/4898537/Europa_Universalis_3_Complete_Edition

Na to još dodaš ekspanziju Heir to the Throne, tridesetak megabajta a skroz dobro zašećeri. :)

Хвала матори, ево управо скидам. :)

Europa Universalis se čini da je baš ono što mi treba! :)

Ljudi probajte Battle Realms sa ekspanzijom wotw, kineska strategija, sabija

Igro, nije to loše. Ali kontrolisati baje u borbi je gotovo nemoguće.

Harts of Ajron 2 jebe.

Него кизо, си приметио да у Балдуровој капији има мач против шејпшифтера, а нема протви масона...

Vjerovatno ima efekta i na masone, povezano su oni preko Protokola sionskih mudraca.

Нема ни њих... али има онија мудраца у Свећиној утврди... Виш... почиње да има логике! Требало је и њих поклати.