Prijava

Nikome ne vjerovati. A ja Kapiju nikad igro nisam.

Не би било згорег да обрнише обад дела.

Ima li neka strategija na foru Total War serijala, ali da se radnja desava u sadasnjosti?

Тако глупа нема, а кад боље размислим... нисам толико информисан, али ћу се распитати код једног друга па ти јавим на овој теми (ако не заборавим).

Naš'o sam World mod i ukapirao da je sranje teško, već sam osvojio čitav svet...

Šta mislite o Kozacima? Da li mislite uopšte?

Kozaci su dobri, mozda sam nostalgican jer je to jedna od prvih igara koje sam igrao u zivotu, mada su bili dobri.

Ima li neka strategija na foru Total War serijala, ali da se radnja desava u sadasnjosti?

Ima, Superpower 2, ali posle jedno sat vremena ces pozeleti da se ubijes, jer je tako tesko izvuci zemlju iz krize da je to strasno, ja sam morao da prodam celokupnu vojsku i da balansiram budzet kao neki debil, tipa Zdravstvo 0, Hrana 100, Telekomunikacije 50, Vojska 10 itd.

Šta mislite o Kozacima? Da li mislite uopšte?

Moja prva ljubav i, po mom subjektivnom mišljenju najbolja igrica ikad, ali ikad!
Koja jebena mašina je potrebna kad igraš preko neta i još svako tera armiju od po par stotina 'iljada, ja sam jedva igrao na ovom računaru dok nije otiš'o u kurac.

Meni je baš dugo trebalo da se naviknem na Kozake. Ali nisam ja ni neki igrač.

Dobri su Kozaci. Drukaš sve resurse da napraviš onaj najveći ratni brod, pa arčiš i na pučini i kopnu.

E kako me nervirala ona prva misija sa Englezima i brodovima. Jebeni Holanđani imali onaj betlšip, nemoš ništa.

E to, samo se grade brodovi predugo, dok ne izucis onu sekiru za brzu gradnju :)

Ma jebes brodove, kad grunes sa par hiljada konjenika i pikmena to je zakon, jos ako je ogromna mapa, pa cekas po' sata da dodje do odredista, e to je gotiva! Kozaci su vrh!

A iskusta sa Gvozdenim srcima?

Ja sam tu najpre igrao nepečovanu verziju prvog dela gde je AI toliko retardiran da moš da izvršiš invaziju na SAD sa Jugoslavijom, a sa Nemačkom da osvojiš celu Evropu pre isteka 1937. :)

U suštini, kad se poskidaju sve zakrpe koje ispravljaju ovakve idiotizme, fenomenalna igra.

Dobar je i kec kad se skrpi, ali dvojka je bolja.

Ja skinuo oba dela, zaboravio da instaliram, pa se javljam ovde :)
Naš'o sam neke Šogun modove i 300 čuda za KoH, sad osvajam Japan, do jaja.

Ja u dvojci sa Jugoslavijom hoću da vidim dokle se može bez savezništva sa nekim.

Homeworld 2, nemoguca igra, kretanje po svemiru je u 3d, fina grafika, ne zahteva jaku masinu.