Prijava

Koliko ste najviše u kontinuitetu spavali i što ste bili tako umorni?
(mislim na spavanje spavanje a ne na ono spavanje, mada može i to spavanje ali ima već dovoljno tema o jebanju)
Ja 17 sati.
Prvo jednom kad sam došao iz Španije.
Posle, gotovo posle svakog preživljenog ispitnog roka.

Ја 14 сати а био сам на дуплом ''војничком'' тренингу каратеа и цело по подне на базену са друштвом, прекинули ми рекорд због радње, пу гамад.

Malo ja spavam, mislim da mi je nekih 10 sati rekord, jer inače spavam po 7-8 sati u vr' glave.

Jednom sam ladno mogla da sastavim 24 sata (za sat,dva možda i bih),ali se moji uplašili što toliko spavam,pa me probudili.Kad su to uradili,osećala sam se kao da sam tek zaspala,mogla sam još tri puta toliko da spavam..
Ali,tada sam se vrnula iz bolnice,pa ne znam da l' se računa.

24 sata spavala, prethodnu čitavu noć učila. Naravno nije mi padalo na pamet da učim polako, već je moralo sve biti obavljeno kampanjski.

16h, posle nocnog provoda i zatim jutarnje odbojke na pesku. Ne znam sto se javljaju ovi sa 10-12 sati, toliko mogu kad 'oces, bukvalno.

15, једном после матурске екскурзије и једном прошле године после јануарског рока.

Ja spavam dugo i kvalitetno!

Juče sam sklopio svih 10 sati sna i nije mi bilo dobro. Inače spavam 5 sati maksimum maksimuma.

Ja kad čitam pre spavanja, onda baš dugo spavam!

Ja kad čitam pre spavanja, onda baš dugo spavam!

hahhahahaaaaaa

Cirka 25 sati, prelazio sam celu noć igricu, pa sam se umorio :D

15 sati posle ekskurzije

10 пута... не знам колко је било у сатима... ако се на то спавање мисли лололо

Nisam spavao dva dana, išao sam na pecanje bajsom, vratio se, i spavao najmanje 24h. Ne sećam se tačno.

13-14 sati :) i to zato sto nisam spavala danima,pa me sastavilo...

19 sati, zaspao u petak oko 3 popodne i probudio se u subotu u 10 ujutro, nisam znao ni koji je dan ni godina ni nista.

Ovo nema veze sa temom(jer nemam zanimljiv rekord da prijavim), ali moj bivsi cimer je igrao neku igricu 28 sati bez prestanka.

Znaci, ja sam otisao na faks, vratio se sa faksa, izasao u grad, vratio se iz grada, spavao, ustao, otisao na Kalemegdan, vratio se, i on je tek nakon toga prestao i otisao da spava :/

Koju igricu je igrao, daj link?