Prijava

Ček, jel tu temu još neko pratio?

Dešavalo se i meni da bacim pogled...

Aha ok. Napraviću listu onda.

Vratite temu, svi smo je pratili.

Čitaj gore Ros. Jeste svi smo pratili temu, ali Kaizen će da napravi listu. Znači biće.

Читам прву страну на теми и одмах ми паде ЈТУ на памет. Чекирам му профил, пребацим се овде на другу кад маса већ разглаба о њему. Има да лик сврши у гаће кад прелиста тему :Д

Свиџа ми се ово. Тотално смо модерни. Мајкеми!

E, lepo, i vuk sit i ovce na broju :)))
Izgleda da više neće biti pitanja....

Čitaj gore Ros.

Postovao je dok sam ja pisao, pa nisam video.

Lolololo samostalno se javio da bude pokusni kunić u isprobavanju novog sistema bodovanja, tako što će biti banovan jedan dan. :) lololo

E nego gazda, je l' modovi i dalje imaju opciju da odbanuju nekog člana, mimo ovog vremenskog intervala?

TO! Modernizacija bana! Prvi vesnik EU u zemlji!

E nego gazda, je l' modovi i dalje imaju opciju da odbanuju nekog člana, mimo ovog vremenskog intervala?

Da, zbog eventualne greške.

čekaj, šta je sa svim duplim nalozima?

e to sam hteo da čujem :) Svaka ti dala za ovu modernizaciju. Ne znam koji ti je, al' u poslednje vreme praviš samo dobre korake. lolololo Nego hoće l' biti brisanja mog starog nika, što mi reče onomad? Izvinte na ofu :)

čekaj, šta je sa svim duplim nalozima?

Biće ponovo banovani čim se aktiviraju.

znam da je puno posla, ali zašto neki mod ne krene od prve strane informacija o banovanima i pobanuje duple i sve one koji su trajno banovani?
P.s. Bilo bi korisno modovima da ima pretraga autora po IP adresi.

Ma jok, gazda to odradi softverski da šljaka samo.

Misliš, da ispod svakog autora stoje ostali nalozi sa istom IP adresom. Na primer odu na Carin profil i ispod onih 50 naloga?

Šta je JTU toliko zgrešio da ga svi pamte?

ma ne to, nego da mod može da ubaci adresu u pretragu i da vidi sve naloge koji su napravljeni sa te adrese.
Bespotrebno je da to bude vidljivo svim članovima...

al da li ti misliš da je to praktično. I misliš da modu nije cimanje da traži IP adresu autora, pa da je kopira tamo itd. Mnogo je praktičnije da se za svakog autora vide nalozi, koji su se prijavili sa te IP adrese

Ljudi a što se vi nervirate, ima ko je zadužen za te stvari.