Prijava

Ja da sam Gvardiola tražio bih od svojih da piče bunkericu da ih ne bi još više naguzili Madriđani.

Svaka im čast, došli u Minhen da napadaju. Želim im da osvoje ligu. Umri Murinjo.

Какав смрад Рибери маму му јебем ако није узео оно најбољи играч лопту.

Ono što je Bajern uradio Barsi prošle sezone sad su ovi uradili njima.

Не памтим да је неко овако генијално усрао противника као Анћелоти сад. Тактички се савршено поставио. Свака му част.

Što volim kad se neko ovako muški popiša po Bajernu I Gvardioli. Ćavi Alonso je ispo debil sa onim faulom. Vode tri nula, on pravi faul za žuti karton i propušta finale. Teorija nema da Bajern da 5 golova, treba sad Anćeloti da izvede igrače kojima preti suspenzija zbog kartona ili da izvede Bejla. Dečko se lako povređuje.

Контре из уџбеника, Бајер за ову утакмицу и по без шансе. Невероватно.
Вратиће се Пеп у Барсу.

Пробајте да запазите трибину иза гола Реала неко маше оном педерском шареном заставом хаххахаха

Дошо Гвардиола у Бајерн. Пренео барселонизам у Бајерн. Усро Бајерн.

Ја играо 2-х, нисам могао да гледам почетак, видим 0:1, па и 0:2, реко' добро, таман, може, кад оно 0:3 па реко' јебеш паре ПИШАЈ ПО БАРСЕЛОНИ СМРДЉИВОЈ ОПАААА.

Не памтим да је неко овако генијално усрао противника као Анћелоти сад.

Jup Hajnkes prošle godine barsu? To je bio zvanični trenutak kad je trebalo da se prestane sa tim sistemom igre. Doneo je barsi dosta trofeja, špancima SP i 2* ep, ali mu je posle ovog drugog došao kraj.

Баш сам хтео да напишем да само још Барса у оном двомечу против Бајерна била немоћна попут овог Бајерна који игра ово полуфинале са Реалом. Чак мислим да је Бајер још немоћнији, бар за 25%. Ето шта ти је фудбал и ћивот

Kraj tika-take i gvardiole.Možda zvezda ili partizan da pokušaju da ga dovedu posle ovoga lolo

Gde su oni genijalci sto su tvrdili da je Gvardiola najbolji trener, pa Bajern verovatno nikad u istoriji nije izgubio 0-3 u ozbiljnijem takmicenju, za par godina ce igrati kvalifikacije za Intertoto kup.

Ово није тика-така, ни прошло поред ње.