Prijava

Ziru je degenerik, takodje

Sta radi ovaj Kosta ludilo, ali da se real odrekne Alonsa i Di marije koji je to tim jebote kakvi igraci kakva utakmica uf

AAAAAAAAAAAAAAA ŽIRUUUUUUUU

Kako je Venger ovo postavio ludilo. Jeste ih usrao gol, ali da je bilo koji krsten napadac umesto Volkota, vodili bi u prvom jos. Skoro bolju utakmicu nisam gledao.

I na kraju kriv Nojer za golololo

da bi dokazao da sam ispred svog vremena reci cu samo da ce uskoro osvanuti tvitovi tipa ziru i bentner braca rodjena, ziru hteo da zabije i drugi glavom al mu bilo zao bajerna itd...

Sta radi ova Roma.

80 min i neki indijanac menja tekmu na kijev mrtvi čelzi a ja i riba ubili flašu vinjaka i ja ustanem kažem "SINOVAC VRATI NA GANERSE DA NEBI SISO IVIČNJAK!" njih pet sa tiketima me pogledalo i vratilo na Arsenal. Sve to u Pirotu, lagannd me je ker narednik mogao nanjušiti za jedno 17 godina negde oko zavojskog jezera

aj ja sto volim ganerse, al sto mi se klinac upalio ko kutnjak... belerin je mladjan i tek ce jebati. osvajamo LS tek sad. i PL, al to se podrazumevalo.

TSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/01/13/24A5EEC000000578-0-image-a-1_1421137747202.jpg

TSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

manc ce na prolece da ganja lumbalo sa rubinima iz kazanja i astrama iz djurdjua.
van gal je trener u rangu kosanovica.
samo ne pije 2 flase vinjaka kao aperitiv.