Prijava

Što se kaže biće polufinale pre finala u Minhenu. Jebi Gvardiolu glupog

Preveliki ulog = sranje utakmica
Lošiji Real. Ronaldo puno fali, mislim da ni nemaju taktiku bez njega jbg vidim da ne koriste Bejla. Modrić najbolji igrač svoje pozicije na svetu trenutno. Taj pregled igre, pa ja ne znam

Ti da znaš ne bi tresnuo takvu glupost, ok?

A za ovo ostalo si u pravu, to si čuo sad od nekog u kafiću pa prenosiš misao xD

Najbolji na poziciji Hrvata u Realu

Šta je rumenige? Šta je to u Kg drugačije nego ovdi? Ne jebete švece?
Xd

Soze ajd ne lupaj jebene gluposti

Arkan ti dao ovo? XD

Modrić maloprije kad je bila idealna pozicija za trokut pas, on uputio iks pas i ovaj mu lagano presjekao

Vidjio sam to i upisao mu minus i uračunao mu u bilans

E, a stvarno preružna utakmica, ona sutra će falabogu da bude još gora, smrdljivi bajern = barselona 2.0 verzija i Simeone s druge strane koji će da odglumi šlog samo da prekine kontru (ok, i takav atletiko je dopadljiviji od ovog bajerna), a ovo večeras je i očekivano da bude ovako, samo mi ne ide u glavu, imaš aguera, debrujnea, silvu, i još 400 miliona pored njih i ideš na 0:0 na svom stadionu protiv okrnjenog Reala pa jebem ti mater u pičku i puste pare proklete ostavi familijuuu...

Makar će revanš u Madridu da bude dobar, revanš u Minhenu će biti zadovoljstvo gledati ako atletiko bude imao aktivan rezultat posle prve tekme, onda mi je merak da gledam kako uspeju da se ne sudaraju u 16m i kako izluđuju njemca.

Neće s nulom da se žavrši kapiram

Sutra biće bolje kapiram

Eto Sozer koliko ne znaš
Gluperda

Jako bi volio da Atletiko prođe i Reala da oprca u finalu ako treba

Real defanzivno orijentisan

I domaćin je defanzivno orijentisan