Prijava

Ja bacam pare na barselona 0 golova u revanšu, očekujem kvotu bar 12-15.

Puzzle-Fox
Barsa će opet da se vrati u sljedećoj. 5:1 će da ih dobije i to neka 2 baš ciganska gola će da uvaljaju

Biće ko Big Smoke kad naručuje hranu u GTA San Andreas: Daće dva ciganska gola, 2 uz pomoć sudije i 1 diskutabilno regularan...

Nema sanse da prodje barsa cak sam spreman da se kladim u 1000 dinara :D

Haha jebi ga brate, to je ciganska ekipa. Juventus ne volim ali oni igraju (uslovno rečeno) gospodsku odbranu. Gospodska odbrana protiv cigana ne funkcioniše, jer Bogovi fudbala su uvijek na strani cigana

Oće li biti neka bomba noćas? Mislim i u bukvalnom i u metaforičkom smislu?

Ja mislim ni jedna ni druga.

Ja mislim da ce biti bas solidnog trpanja nocas

dortmund 1&gg
bajern 1&gg

Za dortmund ne igraju gece, surle i bartra, rojs pod znakom pitanja.

Пенал? Омашио? Ок.

Za dortmund ne igraju gece, surle i bartra, rojs pod znakom pitanja.

Nisu došli s ratišta

odlicne tekme bile.monako igra odlicno.trce po bokovima ko ludi.falkao njihov najpoznatiji i najbolji igrac danas imao sporednu ulogu.istrcali crni psi odlicno.falkao igrao ok.vracao se po loptu,ne rade to spicevi bas cesto.bajern real bila tekma di je sve bilo otvoreno.ovi precku,pa onda gol,pa penal,pa crveni...da je usla precka,da je dao penal,da nije bio crveni.gomila tih varijanti.2 vrhunska tima-odlicna tekma.
lester jos otvoreno.

Al kida ovaj mali Mbape iz Monaka. 18 godina samo, bice igracina.

I naravno, Ronaldo majstor. TSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

njima svaka cast na tome sto iskopaju/stvore igraca.dobar je i lemar.i bernardo silva.coveka doveli maltene na slepo iz benfike i pogodili.sjajan fudbal igraju.
fabinjo oteran iz reala i oni ga pokupe i naprave igraca.

Strim za Real brzo brzo

Nemam brt

Al ono nije bio ni faul a ne zuti karton. Drugi zuti za ono je smehotres klasican i guranje spanskih cigana konstantno

Hvala braćo.
Ps dečko je debil zaslužuje crveni kad počne

Meni je gotivan lik, gotivniji od 95 posto igraca reala iz madrida