Prijava

super tekma.nadam se da ce biti penali.

I ja. Malo vucem na bajern jer u produzetku stisli sa igracem manje rispekt

Ali ubedljivo dve najvece institucije evropskog fudbala

Pa pogledaj ovog kazemira hahahaha joj majko treba da ga suspenduje uefa na 6 meseci, to bih radio za sve ove pokusaje ovakve

Nojer kao dva ova navasa otprilike

Finale pre finala.
Ps debil je kriv direktno što je Bajerm izgubio prvu

Roben doktor fudbala da kažem opet

http://www.dailymotion.com/42832ef2-9eac-437d-bf55-f4f26ed28f43

Haha majku im jebem za ovo crveni? Picka im materina ciganska pu ispali, AJMO BAYERN MADJIJE

Hoces da kazes da je debil jer sam ja u lajvu uzeo 22k? Xd

Sprdam se, desava se losa tekma jbg...evo vidi ovog kazemira brt ili robena, to su onako bas odvratne njuske

Mada odvratnije od barselone nema na svetu sig a najgospodskija ekipa od ovih sto igraju trenutno ls je vrv juve pa lester pa bajern npr

Monako isto. S kocem i konopcem nabudzili tim a kidaju

Ofsajd bre jebote

Volim Bajern od kako ne igra ko Barsa jebena nego kao Nemci
Onaj ih upropastio jebeno

Ma monako ima previse crnaca da budu gospoda

Nije veliki ofsajd šta

Boh kako su tek igrali pre onoga...simfonija jebena obozavao sam da ih gledam.

Al pokradose ih jebote sad bez levandovskog kurcina, mora miler neki inzagi gol da da

E pap al nije ni da su skrpili tim, silva je bio vunderkid, falkao dosao iz mancestera jebiga, mendi iz psz-a valjda...placeni su oni svi fino

Da da. Ujak voli Bajerna vise od maike pokojne. Dok je ovaj debil bio trener gleda i plače kad vidi da razmene milion paseva na metar haha

Imali su sistem da rokaju presing i uzmu loptu i onda njih 5-6 svi pravo napred trce onako sire ko kad crtas zrake sunca e tako samo napred trce svi i to levandovski, miler, roben, riberi i bastijan al svi u zenitu karijera igrali ko ludaci

Ma slepci, sutra za barselonu dva penala u prvom poluvremenu